Renowacja starego cmentarza w Człuchowie

Gmina Miejska Człuchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00463454
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00463454/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-26 11:47
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f7e7b0f-61ec-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8431569424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00463454 z dnia 2023-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja starego cmentarza w Człuchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_czluchow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja starego cmentarza w Człuchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f7e7b0f-61ec-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00463454

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024644/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Renowacja starego cmentarza w Człuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00425889

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Renowacja starego cmentarza w Człuchowie”. Zakres robót budowlanych na cmentarzu w Człuchowie zlokalizowanym na działkach o numerach ewidencyjnych 11/1, 30/29, 30/42, 30/48, 32 obręb 0002-64, jednostka ewidencyjna 220301_1-Człuchów – Miasto, ujętym w wojewódzkiej ewidencji zabytków, obejmuje:
1) remont ogrodzenia wokół cmentarza,
2) remont istniejących bram i furt,
3) remont zabytkowych nagrobków polegający na renowacji krzyży żeliwnych, nagrobków z kamienia lub sztucznego kamienia oraz elementów drewnianych,
4) wykonanie alei parkowej,
5) rozbudowę sieci oświetleniowej i budowę oświetlenia parkowego,
6) dostawę i montaż stylizowanego zbiornika na wodę o pojemności minimum 200 dm3,
7) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej,
8) opracowanie dokumentacji inwentaryzacyjnej drzew występujących na cmentarzu wraz z gospodarką drzewostanem, prac sanitarno-pielęgnacyjnych w obrębie koron i uwzględnieniem nasadzeń zastępczych po wycięciach,
9) wycinkę drzew wraz z transportem na miejsce wskazane przez zamawiającego.
Powierzchnia projektowanej alei szutrowej: 450,00 m2
Powierzchnia projektowanych utwardzeń granitowych: 56,40 m2
Remont zabytkowych nagrobków należy prowadzić po konsultacjach z konserwatorem dzieł sztuki o specjalności konserwacja elementów i detali architektonicznych.
Tablicę informacyjną o dofinansowaniu wykonawca będzie obowiązany umieścić w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia w momencie rozpoczęcia prac budowlanych. Przykładowy wzór tablicy znajduje się w dokumentacji projektowej. Ostateczną treść do zamieszczenia na tablicy zamawiający przekaże niezwłocznie po podpisaniu umowy.
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany za pomocą dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert wpłynęły dwie oferty. Cena każdej z ofert przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane