Promocja Miasta Łodzi jako Gospodarza międzynarodowego turnieju w badmintonie Polish Open 2025
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00103860
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00103860/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-13 14:45
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-422cd141-721e-433c-9334-78bc0dfe57cf
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00103860 z dnia 2025-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Miasta Łodzi jako Gospodarza międzynarodowego turnieju w badmintonie Polish Open 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Promocja Miasta Łodzi jako Gospodarza międzynarodowego turnieju w badmintonie Polish Open 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-422cd141-721e-433c-9334-78bc0dfe57cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103860
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00000657/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.100 Promocja Miasta Łodzi jako Gospodarza międzynarodowego turnieju w badmintonie Polish Open 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066033
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b) Pzp
Uzasadnienie faktyczne:
Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. Promocja Miasta Łodzi jako Gospodarza międzynarodowego turnieju w badmintonie Polish Open 2025. Działania promocyjne miasta w obszarze sportu ukierunkowane są na promocję podczas widowisk w sportach charakteryzujących się pozytywnym wizerunkiem i aprobatą społeczną. Zgodnie z raportem „Ruch turystyczny w Łodzi i województwie łódzkim”, blisko 10% turystów krótkoterminowych odwiedza Łódź w związku z organizowanymi w mieście imprezami sportowymi. Według badań przeprowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej w 2024 roku sportem interesuje się 65% Polaków, są to zarówno kobiety (58%) jak i mężczyźni (71%). Badminton uprawia 220 mln ludzi na świecie, a badania społeczne wskazują, że sport ten uprawia około 2,4 mln Polaków.
c.d. uzasadnienia znajduje się w Informacjach dodatkowych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-IV.271.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta Łodzi jako Gospodarza międzynarodowego turnieju w badmintonie Polish Open 2025 poprzez przeprowadzenie przez Wykonawcę działań promujących miasto w związku z organizacją imprezy na terenie Łodzi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polski Związek Badmintona
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130354760
7.3.3) Ulica: Zgrupowania AK "Kampinos" 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-943
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-03-23| 2025-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |