Zagospodarowanie placu zabaw w Parku Niepodległości w Błaszkach
GMINA BŁASZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00463640
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00463640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-26 12:19
- Lokalizacja
- Błaszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb1960f8-4e1b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8272261397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00463640 z dnia 2023-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie placu zabaw w Parku Niepodległości w Błaszkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BŁASZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Niepodległości 13
1.5.2.) Miejscowość: Błaszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@blaszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.blaszki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zamowienia.blaszki.pl/procurements/59/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie placu zabaw w Parku Niepodległości w Błaszkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb1960f8-4e1b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00463640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00520910/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Zagospodarowanie placu zabaw w Parku Niepodległości w Błaszkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
5.1. Zadanie współfinansowane jest w ramach poddziałania 19.2 ,, Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oobjętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00387417
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.44.23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje zagospodarowanie placu zabaw na terenie Parku Niepodległości w Błaszkach. Zakres prac obejmuje:
- prace przygotowawcze, rozbiórkowe, działka 271/2
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej, oraz nawierzchni trawiastej;
- montaż elementów placu zabaw.
Zaprojektowano plac zabaw o powierzchni 985 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta i najdłuższych bokach o wymiarach 47m, 43m, 25m, 17m. Będzie on wydzielony od pozostałej części terenu nowym ogrodzeniem. Zaprojektowano dwa wejścia na plac zabaw. Pierwsze od strony północnej, drugie od strony wschodniej. Każde z wejść na teren placu zabaw będzie
wyposażone w zamykaną furtkę. Dla placu zabaw zaprojektowano nawierzchnię bezpieczną z piasku. Zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 1177 określającymi parametry nawierzchni sypkich, przyjęto wykonanie 30 centymetrowej warstwy piasku (grubość warstwy 30 cm odpowiada krytycznej wysokości upadku - mniejszej bądź równej 3 m). Projektowana nawierzchnia z piasku obejmuje niemal połowę powierzchni placu zabaw - powierzchnię zajmowaną przez urządzenia zabawowe wraz ze strefą bezpieczeństwa do każdego z nich. Łączna powierzchnia nawierzchni bezpiecznej wynosi około 430 m2. Można rozważyć połączenie poszczególnych, znajdujących się blisko siebie stref bezpiecznych. Zakłada się użycie piasku atestowanego (atest Państwowego Zakładu Higieny PZH i być przeznaczony do stosowania na dane nawierzchnie i zgodny z normą PN-EN
1177 i 1176) - piasek kopalniany z ziaren mineralnych, oczyszczony i przebadany pod kątem zawartości substancji szkodliwych.
Projektuje się ogrodzenie panelowe o wys. 1,5 m. Panele posiadają oczka proste o przekroju 50 x 200 mm . Szerokość paneli
jest standardowa i wynosi 2500 mm, wysokości 1500 mm, całość ocynkowana. Projektuje się furtki szer. 1 m, wysokości 1500 mm od strony wschodniej i północnej. Rozstaw słupków ogrodzeniowych w osi tych słupków wynosi ok. 2,5 m. Na placu zabaw mają znaleźć się następujące
elementy:
karuzela bieżniowa rowerki szt. 1
huśtawka bocianie gniazdo szt. 1
huśtawka ramieniowa dwuosobowa szt.1
piaskownica szt. 1
przejazd linowy (tyrolka) szt. 1
huśtawka wagowa podwójna szt. 1
karuzela chomik szt. 1
ławka parkowa szt. 8
kosz na odpady szt. 4
stojak na rowery kpl. 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 281769,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362115,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 281769,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Argon Klaudiusz Półtorak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951307262
7.3.3) Ulica: ul. Grunwaldzka 121/86
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 281769,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |