Wykonanie dokumentacji projektowej na podstawie wybranej pracy konkursowej w konkursie realizacyjnym na projekt koncepcyjny domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej odpowiednio 120, 150, 180 m2
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00463951
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-26 13:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261055132
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
11 przyznanych
KATARZYNA GAZDAKrosno, PL
220 000 PLNKRZYSZTOF KRAKÓWKOWarszawa, PL
220 000 PLNSZYMON PLESZCZAKGłuchołazy, PL
220 000 PLNPiotr MichalskiWrocław, PL
220 000 PLNPRZEMYSŁAW MARKIEWICZ-ZAHORSKIKraków, PL
220 000 PLNEdward KryjakTychy, PL
260 000 PLNPiotr MichalskiWrocław, PL
260 000 PLNHORNIK CHMURA ARCHITEKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
260 000 PLNPIOTR ŚWIĄTKIEWICZŻukowo, PL
260 000 PLNZYXAK ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
300 000 PLNAGATA SOBKOWIAKPoznań, PL
300 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.