Utworzenie Klubu Dziecięcego w Szudziałowie realizowane w ramach środków pochodzących z Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-2029
Gmina Szudziałowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00103920
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00103920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-13 15:03
- Lokalizacja
- Szudziałowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-434cd5fb-0fd9-497b-8d53-fc2bb84fccec
- Identyfikator
- 5451799806
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00103920 z dnia 2025-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Klubu Dziecięcego w Szudziałowie realizowane w ramach środków pochodzących z Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-2029
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szudziałowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bankowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Szudziałowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-113
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857221404
1.5.8.) Numer faksu: 857221441
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szudzialowo-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szudzialowo-gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szudzialowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie Klubu Dziecięcego w Szudziałowie realizowane w ramach środków pochodzących z Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-20292.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-434cd5fb-0fd9-497b-8d53-fc2bb84fccec
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066289/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Utworzenie Klubu Dziecięcego w Szudziałowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskich – NextGenerationEU - Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-20292.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067232
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku szkolnego zlokalizowanej na kondygnacji niskiego parteru na Klub Dziecięcy przez wykonanie prac remontowo-budowlanych w zakresie przebudowy budynku – wykonanie wejścia z zewnątrz, powiększenie otworów okiennych i aranżacji wnętrza – wykonanie ścianek działowych w celu spełnienia wymogów lokalowych. Przewidziano rozbiórkę ścianek podokiennych z zachowaniem szerokości istniejących otworów i rozpiętości nadproży okiennego bez naruszania konstrukcji nośnej budynku.
Powierzchnia zabudowy (bez zmian)
Powierzchnia użytkowa – stan istniejący cz. objętej oprac. 192,69 m2
- po zmianach (3,65m2) 189,04 m2
- w tym na cele klubu dziecięcego 174,48 m2
Kubatura bez zmian do 856 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262520-2 - Roboty murowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych
45262300-4 - Betonowanie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu, oferty złożyło dziewięciu wykonawców. Oferta z najniższą ceną w znaczący sposób przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości finansowych, by zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 700485,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1411641,64 PLN
| 2025-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |