Sukcesywna dostawa artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla PGW WP RZGW we Wrocławiu i jednostek podległych tj. Zarządów Zlewni

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00464605
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-26 15:23
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieTablice i skrzynki bezpiecznikoweDrut i kabel izolowanyUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneCzęści lamp i sprzętu oświetleniowegoSprzęt i aparatura elektrycznaElektryczne artykuły i akcesoriaSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnySieciŁadowarki do baterii

Wykonawcy

7 przyznanych

ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
13 548,09 PLN
ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
23 155,21 PLN
ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
18 279,17 PLN
ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
1356,3 PLN
ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
48 082,83 PLN
ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
51 714,91 PLN
ŁUKASZ BARANOWSKIŁomża, PL
51 714,91 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.