Opracowanie kompletnej dokumentacji wielobranżowej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego podczas realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa ul. Górne Stawy w Pogórzu ”.

GMINA SKOCZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00104050
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00104050/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-13 16:43
Lokalizacja
Skoczów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3335e59e-e2b2-4cc7-a826-f555493b5cd4
Identyfikator
5482404967
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi nadzoru budowlanego

Wykonawcy

1 przyznane

ML DESIGN PIOTR LILLA, REMIGIUSZ MACHEJ S.C.Jastrzębie-Zdrój, PL · lot 0
177 120 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104050 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji wielobranżowej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego podczas realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa ul. Górne Stawy w Pogórzu ”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKOCZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182522

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skoczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-430

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 828 01 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.skoczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skoczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skoczow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji wielobranżowej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego podczas realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa ul. Górne Stawy w Pogórzu ”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3335e59e-e2b2-4cc7-a826-f555493b5cd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104050

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036163/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Opracowanie projektu rozbudowy ul. Górne Stawy w Pogórzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania polegającego na rozbudowie ul. Górne Stawy w Pogórzu na całej długości oraz przebudowie ul. Zamek od skrzyżowania z ul. Górne Stawy do skrzyżowania z DW 944 – ul. Bielską na podstawie przeprowadzonych badań, uzyskanych warunków technicznych, uzgodnień koniecznych do realizacji projektu. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z zasadą uniwersalnego projektowania oraz obowiązującymi przepisami – ustawami i rozporządzeniami obowiązującymi na dzień sporządzenia dokumentacji projektowej. Dokumentacja powinna zawierać wszelkie niezbędne dla uzyskania celu umowy dokumenty typu: warunki budowy lub przebudowy sieci, decyzje, zgody, uzgodnienia, opinie itp., przy czym koszty uzyskania tych dokumentów ponosi Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 842703,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177120 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ML DESIGN REMIGIUSZ MACHEJ

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ML DESIGN PIOTR LILLA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 386425683

7.3.3) Ulica: Cieszyńska

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie - Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 44-337

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część geologiczna i część geodezyjna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177120 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi