Modernizacja pomieszczeń celem utworzenia pracowni obrazowania przedklinicznego micro PET/CT oraz micro MR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB, Oddziału w Gliwicach
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00465121
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00465121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-27 09:10
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1460a508-52da-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5250008057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00465121 z dnia 2023-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń celem utworzenia pracowni obrazowania przedklinicznego micro PET/CT oraz micro MR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB, Oddziału w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00028836600028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-102
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gliwice.nio.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gliwice.nio.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1460a508-52da-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń celem utworzenia pracowni obrazowania przedklinicznego micro PET/CT oraz micro MR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB, Oddziału w Gliwicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1460a508-52da-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00465121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397216
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DO/DZ-TPzmn-381-2-58/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 490056,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest modernizacja pomieszczeń celem utworzenia pracowni obrazowania przedklinicznego micro PET/CT oraz micro MR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach,.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach:
1) Programie Funkcjonalno-Użytkowym– załącznik nr 1 do SWZ,
2) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.1 do SWZ,
3) Opisie przedmiotu zamówienia w zakresie wyposażenia - załącznik nr 2.2 do SWZ,
4) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314310-7 - Układanie kabli
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
39100000-3 - Meble
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach postępowania w terminie składania ofert do Zamawiającego wpłynęły 2 oferty następujących firm:1. KONSTRUKTIVA Sp. z o.o. al. Bolesława Krzywoustego 4/1 40-870 Katowice
2. Alteris Spółka Akcyjna ul. Ceglana nr 35 40-514 Katowice
Oferta firmy KONSTRUKTIVA Sp. z o.o. podlega odrzuceniu.
Po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą Alteris S.A., który złożył jedyną ważną ofertę, w dniu 20.10.2023r. Zamawiający zaprosił Wykonawcę do złożenia oferty dodatkowej w której to Wykonawca zaoferował realizację przedmiotu zamówienia za kwotę: 780 000,00 zł brutto. Cena ta przekracza o 177 230,80 zł brutto kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia. Tym samym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych
| 2023-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |