Świadczenie usług związanych ze zwalczaniem śliskości i odśnieżaniem dróg powiatowych w sezonach zimowym 2023/2024 i 2024/2025
Zarząd Dróg Powiatowych we Włodawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00465167
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-27 09:20
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5651342508
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
5 przyznanych
CZESŁAW DOROSZSTAWKI, PL
184 680 PLNELŻBIETA KOWALCZUKWOLA UHRUSKA, PL
191 160 PLNEWA SZCZEPANIKURSZULIN, PL
178 200 PLNELŻBIETA KOWALCZUKWOLA UHRUSKA, PL
184 680 PLNELŻBIETA KOWALCZUKWOLA UHRUSKA, PL
187 920 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.