Opracowanie dokumentacji dla inwestycji - osiedla (...), z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu oraz z opr. dok. dla rozbiórki budynku wraz z ogrodzeniem przy ul. Focha 24A.
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00104098
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00104098/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-13 20:32
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86e2eba0-d246-4805-ac1f-dd065d72b269
- Identyfikator
- 8762162260
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104098 z dnia 2025-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji dla inwestycji - osiedla (...), z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu oraz z opr. dok. dla rozbiórki budynku wraz z ogrodzeniem przy ul. Focha 24A.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871552417
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Curie-Skłodowskiej 5-7
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gz@gpp.grudziadz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpgn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji dla inwestycji - osiedla (...), z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu oraz z opr. dok. dla rozbiórki budynku wraz z ogrodzeniem przy ul. Focha 24A.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86e2eba0-d246-4805-ac1f-dd065d72b269
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104098
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514138
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 142/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji dla inwestycji - osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych Wielorodzinnych na dz. 42, 35/2, 85/13,86/3 obr. 0051 w Grudziądzu,
z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu oraz z opracowanie dokumentacji
dla rozbiórki budynku wraz z ogrodzeniem przy ul. Focha 24A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 4 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Niniejszym informuję, iż w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym pn. Opracowanie dokumentacji dla inwestycji - osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych Wielorodzinnych na dz. 42, 35/2, 85/13,86/3 obr. 0051 w Grudziądzu, z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu oraz z opracowanie dokumentacji dla rozbiórki budynku wraz z ogrodzeniem przy ul. Focha 24A Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych unieważnił przedmiotowe postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |