Remont dróg gminnych
Gmina Głuchołazy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00465236
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00465236/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-27 09:37
- Lokalizacja
- Głuchołazy, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4aa7a4b-579a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7532382690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
3 przyznane
JACEK TOBOREKGłubczyce, PL · lot 0
144 814,98 PLNJACEK TOBOREKGłubczyce, PL · lot 1
95 412,37 PLNJACEK TOBOREKGłubczyce, PL · lot 2
23 701,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00465236 z dnia 2023-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchołazy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@glucholazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8206371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4aa7a4b-579a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00465236
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036843/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Remont dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00405098
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.30.2023.JSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 - Remont drogi gminnej publicznej nr 107163 O - ul. Kolejowa, zlokalizowanej na działce nr 200/3 w GłuchołazachPrzedmiot zamówienia dla Części 1 obejmuje w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni asfaltowej.
2) Regulację pionową części istniejących skrzynek ulicznych zasuw instalacji wodociągowej.
3) Regulację pionową części istniejących pokryw studzienek kanalizacyjnych.
4) Regulację pionową części istniejących krat ściekowych wpustów deszczowych.
5) Przygotowanie powierzchni do ułożenia rozłożenia warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego.
6) Wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego.
7) Wykonanie i montaż 2 szt. tablic informacyjnych o treści dotyczącej realizowanej inwestycji o wymiarach 120x90 (treść należy uzgodnić z Inwestorem).
Remont nawierzchni bitumicznej ( wykonanie nakładki bitumicznej ) drogi ul. Kolejowa ( dz. nr 200/3) w Głuchołazach powinno zakładać wykonanie robót zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ – Dokumentacja techniczna Części 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 98385,72 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2 - Remont drogi gminnej publicznej nr 107176 O - ul. Szymona Koszyka, zlokalizowanej na działkach nr 391/23, 391/44, 391/48, oraz fragmencie działki nr 391/2 w GłuchołazachPrzedmiot zamówienia dla Części 2 obejmuje w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni asfaltowej.
2) Regulację pionową części istniejących skrzynek ulicznych zasuw instalacji wodociągowej.
3) Regulację pionową części istniejących pokryw studzienek kanalizacyjnych.
4) Regulację pionową części istniejących krat ściekowych wpustów deszczowych.
5) Przygotowanie powierzchni do ułożenia rozłożenia warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego.
6) Wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego.
7) Odtworzenie malowania oznakowania poziomego.
Remont nawierzchni bitumicznej ( wykonanie nakładki bitumicznej ) drogi publicznej nr 107176 O ul. Szymona Koszyka ( dz. nr 391/23, 391/44, 391/48, oraz fragment działki nr 391/2) w Głuchołazach powinno zakładać wykonanie robót zgodnie z załącznikiem nr 1b do SWZ - Dokumentacja techniczna Części 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 77727,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 3 - Remont drogi gminnej publicznej nr 107110 O – zlokalizowanej na fragmencie działki nr 637 w miejscowości Konradów osiedle Pasterówka.Przedmiot zamówienia dla Części 3 obejmuje w szczególności:
1) Roboty związane z profilowaniem i zagęszczeniem istniejącego podłoża.
2) Wzmocnienie istniejącej nawierzchni tłuczniem gr. 12 cm wraz z jego zagęszczeniem.
3) Przygotowanie powierzchni do ułożenia rozłożenia warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego.
4) Wykonanie warstwy ścieralnej gr. 6 cm z betonu asfaltowego.
5) Wykonanie wzmocnienia poboczy tłuczniem gr. 7 cm o szerokości po 0,50 m z każdej strony.
Remont nawierzchni bitumicznej ( wykonanie nakładki bitumicznej ) drogi publicznej nr 107110 O zlokalizowanej na fragmencie działki nr 637 w miejscowości Konradów osiedle Pasterówka powinno zakładać wykonanie robót zgodnie z załącznikiem – załącznikiem nr 1c do SWZ - Dokumentacja techniczna Części 3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 20592,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144814,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173200,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144814,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUNT Usługi Drogowe Jacek Toborek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7481005479
7.3.3) Ulica: Zielona 1
7.3.4) Miejscowość: Głubczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 48-100
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144814,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95412,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165545,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95412,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUNT Usługi Drogowe Jacek Toborek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7481005479
7.3.3) Ulica: Zielona 1
7.3.4) Miejscowość: Głubczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 48-100
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95412,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23701,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30472,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23701,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUNT Usługi Drogowe Jacek Toborek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7481005479
7.3.3) Ulica: Zielona 1
7.3.4) Miejscowość: Głubczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 48-100
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23701,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |