Wykonanie nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja dróg gruntowych”
Zarząd Dróg i Zieleni w Pile
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00465569
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00465569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-27 10:53
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff650511-5ea1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7642211127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00465569 z dnia 2023-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja dróg gruntowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Pile
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570766568
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Władysława Andersa 10
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@zdiz.pila.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdiz.pila.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdizpila.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja dróg gruntowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff650511-5ea1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00465569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045297/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja dróg gruntowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420581
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.322.37.23.PZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie podłoża pod ułożenie warstwy destruktu asfaltowego lub granulatu asfaltowego - profilowanie i zagęszczanie bez użycia kruszywa. Wykonanie utwardzonych nawierzchni na ul. Wapiennej oraz ul. Żwirowej za pomocą warstwy granulatu bitumicznego (materiał Inwestora) wraz z transportem oraz wykonanie nawierzchni utwardzonych na ul. Konstancji, ul. Rzecznej, ul. Deszczowej, ul. Bnińskich, ul. Wazów, ul. Korczaka, ul. Samuela Targowskiego, ul. Roosevelta, ul. Ogińskiego za pomocą destruktu asfaltowego (materiał Wykonawcy).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja kosztorysowa, Opis przedmiotu zamówienia, Specyfikacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyżej wymienionym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2023-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |