Przebudowa drogi powiatowej nr 3184D w miejscowości Witostowice, km 3+695 – 4+130
Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00466071
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00466071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-27 12:21
- Lokalizacja
- Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fffbb884-67f1-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8871562797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00466071 z dnia 2023-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 3184D w miejscowości Witostowice,
km 3+695 – 4+130
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723841
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Daleka 19
1.5.2.) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748151657
1.5.8.) Numer faksu: 748153541
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-zabkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ww.zdp-zabkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fffbb884-67f1-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 3184D w miejscowości Witostowice,km 3+695 – 4+130
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fffbb884-67f1-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00466071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00083690/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi powiatowej nr 3184D w miejscowości Witostowice, km 3+695 – 4+130
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00437345
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.251.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi powiatowej na odcinku 0,435 km o numerze ewidencyjnym nr 3184D, zgodnie z dokumentacją stanowiącą załącznik nr 2, przy czym przedmiar jest materiałem pomocniczym.
UWAGA : Warunek konieczny - Wykonawca jest zobligowany do wykonania w bieżącym roku w terminie do 20.12.2023r. zakresu prac o wartości minimum 800.000,- zł.
Podpisanie umowy nastąpi po otrzymaniu środków finansowych.
1. Przedmiot umowy obejmuje roboty budowlane dotyczące w szczególności:
o Rozbiórkę istniejącej nawierzchni.
o Wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego 31,5/ 63 mm gr. 15 cm.
o Wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm gr. 8 cm.
o Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16 W, gr. 8 cm.
o Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S, gr. 5 cm.
o Wykonanie poboczy
o Przebudowę zjazdów
o Oczyszczenie i profilowanie rowów
o Oczyszczenie przepustów
2. Ponadto wykonawca zobligowany jest do wykonania:
- prac zabezpieczających miejsca prowadzonych robót przed osobami postronnymi wraz z właściwym oznakowaniem,
- opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu wraz z jej zatwierdzeniem przez organ zarządzający ruchem- Starostę Ząbkowickiego oraz wdrożenie na czas realizacji zadania,
- organizacja placu budowy m.in. uzyskania zgody na zajecie ulic i chodników na czas budowy oraz korzystanie z nieruchomości sąsiedniej należy do obowiązków wykonawcy i stanowi jego
koszt,
- w przypadku kolizji z istniejącym drzewostanem do obowiązków Wykonawcy należy uzyskanie zezwolenia na jego usunięcie zgodnie z obowiązującymi przepisami i stanowi jego koszt,
- wszystkie prace kolizyjne i związane z odbiorami technicznymi w stosunku do infrastruktury elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz drogowej należy wykonać zgodnie z wytycznymi wskazanymi w uzgodnieniach branżowych zawartych w dokumentacji technicznej; prace te należą do obowiązków wykonawcy i stanowią jego koszt.
Z uwagi, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty będzie opierać się winien na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej. Przedmiar ma charakter pomocniczy. Niedopuszczalne jest stosowanie upustów i rabatów.
Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia jeżeli roboty te były ujęte w dokumentacji lub STWIORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2023-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |