Budowa tężni solankowej w Miedzichowie

Gmina Miedzichowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00447822
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00447822/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-07 09:04
Lokalizacja
Dziećmierowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87973ead-dbfa-4ef8-a153-cbe434735f9c
Identyfikator
7881918611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneObiekty rekreacyjneFundamentowanieBetonowanieMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447822 z dnia 2024-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej w Miedzichowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzichowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967053

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska

1.5.2.) Miejscowość: Dziećmierowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-361

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug-miedzichowo@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.miedzichowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.miedzichowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa tężni solankowej w Miedzichowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87973ead-dbfa-4ef8-a153-cbe434735f9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00567600/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa tężni solankowej w Miedzichowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416161

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa tężni solankowej i zagospodarowanie terenu działki w części wokół obiektu wraz z niezbędnymi przyłączami zasilającymi.
2. Zakłada się wykonanie między innymi następujących prac:
- roboty ziemne;
- szalowanie, zbrojenie i betonowanie stóp i ław fundamentowych;
- roboty ciesielskie (wykonanie konstrukcji z drewna);
- montaż konstrukcji, izolacji i pokrycia dachu;
- wykonanie niezbędnego zasilania (elektryczne, wodne) dla funkcjonowania obiektu;
- roboty wykończeniowe (wykonanie posadzek, roboty malarskie);
- prace towarzyszące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262300-4 - Betonowanie

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert
2024-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane