Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych dla potrzeb ŚCP i WSZZ w Kielcach.
Wojewódzki Szpital Zespolony
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00466157
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-27 12:34
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591291292
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opatrunki
Wykonawcy
6 przyznanych
ANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
587 155,26 PLNASPIRONIX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
88 095,6 PLNANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
587 155,26 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
3831,24 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
62 272,8 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
1620 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.