381.Sukcesywne wykonywanie bieżących robót remontowo - budowlanych i instalacyjnych nie wymagających pozwolenia na budowę w budynkach UJ w podziale na 2 części

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00104291
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00104291/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-14 08:39
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5d53762-0c32-4583-9655-64b04f02240d
Identyfikator
6750002236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty budowlaneTynkowanieRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie parkietuInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie podłóg drewnianychInstalowanie sufitów podwieszanychŚcianki działoweZakładanie paneliRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweNaprawa i konserwacja dachówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

2 przyznane

PATRYK KIEROŃSKIKraków, PL · lot 0
679 186,85 PLN
PATRYK KIEROŃSKIKraków, PL · lot 1
685 716,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104291 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
381.Sukcesywne wykonywanie bieżących robót remontowo - budowlanych i instalacyjnych nie wymagających pozwolenia na budowę w budynkach UJ w podziale na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jerzy.wordliczek@uj.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1010408

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

381.Sukcesywne wykonywanie bieżących robót remontowo - budowlanych i instalacyjnych nie wymagających pozwolenia na budowę w budynkach UJ w podziale na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5d53762-0c32-4583-9655-64b04f02240d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104291

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00415551/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Sukcesywne wykonywanie bieżących robót remontowo - budowlanych i instalacyjnych w budynkach UJ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 80.272.381.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2330322,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie bieżących robót remontowo - budowlanych i instalacyjnych nie wymagających pozwolenia na budowę w budynkach i na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego w podziale na 2 części.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (zadanie) stanowi:
II. CZĘŚĆ I BUDYNKI ZABYTKOWE
1. Polanka Hallera 1-dwór
2. u. Michałowskiego 9
3. ul. Batorego 12
4. ul. Bracka12 /pl. Wszystkich Świętych 6
5. ul. Gołębia 11
6. ul. Gołębia 13
7. ul. Gołębia 14
8. ul. Gołębia 16
9. ul. Gołębia 18
10. ul. Gołębia 20
11. ul. Gołębia 24
12. ul. Grodzka 52
13. ul. Grodzka 52 (oficyna)
14. ul. Grodzka 53
15. ul. Grodzka 64
16. ul. Jabłonowskich 5
17. ul. Jagiellońska 15
18. ul. Józefa 19
19. ul. Oleandry 1
20. ul. Olszewskiego 2
21. ul. Św. Anny 6/Gołębia 9
22. ul. Westerplatte 10
23. al. Mickiewicza 22 (zabytkowa część Biblioteki Jagiellońskiej)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432113-9 - Kładzenie parkietu

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

44112310-4 - Ścianki działowe

45451200-5 - Zakładanie paneli

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 1104368,86 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie bieżących robót remontowo - budowlanych i instalacyjnych nie wymagających pozwolenia na budowę w budynkach i na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego w podziale na 2 części.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (zadanie) stanowi:
CZĘŚĆ II BUDYNKI POZOSTAŁE
1. al. Mickiewicza 11
2. al. Mickiewicza 9
3. al. Mickiewicza 9A
4. al. Mickiewicza 9B
5. ul. Czapskich 4
6. ul. Ingardena 3
7. ul. Ingardena 6 przewiązka
8. ul. Kopernika 27
9. ul. Kopernika 31
10. ul. Krupnicza 33 - AUDITORIUM MAXIMUM
11. ul. Krupnicza 33A
12. ul. Oleandry 2a
13. ul. Orla 171
14. ul. Piastowska 26
15. ul. Piastowska 26 (budynek po AGH)
16. ul. Reymonta 4
17. ul. Św. Wojciecha 62, Modlnica
18. al. Mickiewicza 22 (pozostała część Biblioteki Jagiellońskiej)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432113-9 - Kładzenie parkietu

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

44112310-4 - Ścianki działowe

45451200-5 - Zakładanie paneli

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 1114986,18 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 679186,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 679186,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 679186,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Patryk Kieroński FIRMA BUDOWLANA "KIER-BUD" z siedzibą w Krakowie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 678-305-71-13

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 679186,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 685716,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 685716,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 685716,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Patrykiem Kierońskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Patryk Kieroński FIRMA BUDOWLANA "KIER-BUD"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 678-305-71-13

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 685716,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający wskazuje iż, wybór wykonawcy nastąpił na podstawie stawek godzinowych zaoferowanych przez Wykonawcę gdyż umowa zawarta jest do kwoty przeznaczonej na realizacje.
2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane