ZP 34/23 Dostawa mebli na potrzeby Oddziału Kardiologii
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00467014
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-27 15:28
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7262234808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MebleMeble i wyposażenie kuchniMeble biuroweMeble do przechowywaniaSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściŁóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane
Wykonawcy
5 przyznanych
ROBERT MICHALEWSKIChodzież, PL
38 136,83 PLNSTOLMAX MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWACzęstochowa, PL
58 330,86 PLNJOANNA WRÓBELŁódź, PL
25 381,05 PLN"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
37 785,6 PLN"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL
37 785,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.