Dostawa osprzętu wielorazowego oraz jednorazowego do aparatów do elektrochirurgii

Zagłębiowski Szpital Kliniczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00104345
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00104345/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-14 08:54
Lokalizacja
Czeladź, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e74af48a-cffa-4f44-a46a-b74fc1528f43
Identyfikator
6252247223
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy używane na salach operacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104345 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa osprzętu wielorazowego oraz jednorazowego do aparatów do elektrochirurgii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zagłębiowski Szpital Kliniczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278209300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 40

1.5.2.) Miejscowość: Czeladź

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-250

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (32) 731 22 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalzsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/zsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa osprzętu wielorazowego oraz jednorazowego do aparatów do elektrochirurgii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e74af48a-cffa-4f44-a46a-b74fc1528f43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104345

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00256848/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Dostawa osprzętu wielorazowego do aparatów do elektrochirurgii

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680192

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZA.381.38.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu wielorazowego oraz jednorazowego do aparatów do elektrochirurgii w ilościach i asortymencie wskazanych w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do przedmiotowego postępowania nie złożono żadnej oferty.
2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy