Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie czterech gmin należących do Związku Gmin Gór Świętokrzyskich, na terenie których funkcjonowały PGR
ZWIĄZEK GMIN GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00467385
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00467385/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-30 08:15
- Lokalizacja
- Bodzentyn, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11a3df3d-2b89-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6641772403
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00467385 z dnia 2023-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie czterech gmin należących do Związku Gmin Gór Świętokrzyskich, na terenie których funkcjonowały PGR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK GMIN GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH
1.3.) Oddział zamawiającego: Związek Gmin Gór Świętokrzyskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290877132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Suchedniowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Bodzentyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-010
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3025094 w. 209
1.5.8.) Numer faksu: 41 3026107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zggs@zggs.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zggs.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zggs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie czterech gmin należących do Związku Gmin Gór Świętokrzyskich, na terenie których funkcjonowały PGR2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11a3df3d-2b89-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00467385
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00110248/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie czterech gmin należących do Związku Gmin Gór Świętokrzyskich, na terenie których funkcjonowały PGR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00325622
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGGŚ-270.PGR.01.01.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1659349,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Część 1 – Gmina Bodzentyn, w ramach której wyodrębniono:a. Zadanie 1 pn. Przebudowa drogi wewnętrznej na długości 775 mb na działce nr ewid. 101 w msc. Psary Stara Wieś.
Zadanie polega na wzmocnieniu nawierzchni tłuczniowej o grubości 10 cm, wykonaniu warstwy asfaltowej o grubości 6 cm na szerokości 4 m, wykonanie obustronnych poboczy żwirowych do 0,5 m szerokości na długości 775 mb.
b. Zadanie 2 pn. Przebudowa drogi wewnętrznej na długości 233 mb na działce nr ewid. 211/18 w msc. Święta Katarzyna.
Zadanie polega na wzmocnieniu nawierzchni tłuczniowej o grubości 5 cm i wykonaniu warstwy asfaltowej o grubości 6 cm na szerokości 3,5 m, wykonanie obustronnych poboczy do 0,5 m szerokości na długości 233 mb.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części 1 określa (indywidualnie dla każdego Zadania) dokumentacja projektowa, na którą składa się: dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar. Dokumentacje projektowe (indywidualne dla każdego Zadania) stanowią Załącznik nr 1A do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Część 1”.
Uwaga! Pomimo opisu przedmiotu zamówienia w Części 1 w podziale na dwa Zadania, przedmiotem Części 1 zamówienia jest realizacja całości robót objętych Zadaniami 1 i 2, na podstawie harmonogramu realizacji robót budowlanych uzgodnionego przez Strony.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 510250,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
B. Część 2 – Gmina Łagów, w ramach której wyodrębniono:a. Zadanie 1 pn. Budowa drogi w msc. Sadków na długości 360 mb (formuła „zaprojektuj i wybuduj”).
Zadanie polega na:
opracowaniu kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (dokumentacja techniczna, specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót, kosztorys inwestorski) wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami umożliwiającymi uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenie zamiaru wykonania robót zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
wykonaniu robót budowlanych na podstawie uprzednio opracowanej dokumentacji projektowej obejmujących w szczególności: wykonanie podbudowy, położenie nowej nawierzchni w tym położenie warstwy wiążącej oraz ścieralnej, wykonanie robót przygotowawczych dotyczących odtworzenia punktów geodezyjnych umożliwiających dokładne usytuowanie pasa drogowego do przebudowy, wykonanie robót ziemnych, wybudowanie poboczy z materiału kamiennego, zamontowanie nowego oznakowania pionowego.
b. Zadanie 2 pn. Remont/modernizacja drogi w msc. Wiśniowa poprzez położenie nowej nawierzchni asfaltowej (formuła „zaprojektuj i wybuduj”).
Zadanie polega na:
opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej (dokumentacja techniczna, specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót, kosztorys inwestorski) wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami umożliwiającymi uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenie zamiaru wykonania robót zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
wykonaniu robót budowlanych z niezbędnym zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną na podstawie uprzednio opracowanej dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części 2 określa – odpowiednio – dla Zadania 1 i Zadania 2 (indywidualnie) – Program funkcjonalno-użytkowy. Programy funkcjonalno-użytkowe (indywidualne dla Zadania 1 i Zadania 2) stanowią Załącznik nr 1B do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Część 2”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 510250,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
C. Część 3 – Gmina Pawłów, ,w ramach której wyodrębniono:a. Zadanie 1 pn. Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej w istniejącym pasie drogowym na odcinku ok. 300 m i szerokości 3 m na działce nr ewid. 895 w msc. Łomno.
Zadanie polega na przebudowie uszkodzonej nawierzchni drogi asfaltowej znajdującej się na działce nr ewid. 895 w msc. Łomno na odcinku ok. 300 m i szerokości 3 m. Roboty prowadzone w istniejącym pasie drogowym drogi dojazdowej. Niweleta drogi zostanie dopasowana do istniejących zjazdów.
b. Zadanie 2 pn. Remont drogi gminnej nr 362028T na działce ewid. 911 w msc. Łomno.
Zadanie polega na remoncie uszkodzonej nawierzchni drogi asfaltowej znajdującej się na działce nr ewid. 911 w msc. Łomno na odcinku o długości 600 m i szerokości 4 m. Roboty prowadzone w istniejącym pasie drogowym drogi gminnej 362028T Łomno Zarzecze. Niweleta drogi zostanie dopasowania do istniejących zjazdów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części 3 określa (indywidualnie dla każdego Zadania) dokumentacja projektowa, na którą składa się: dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar. Dokumentacje projektowe (indywidualne dla każdego Zadania) stanowią Załącznik nr 1C do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Część 3”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 510250,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
D. Część 4 – Gmina Waśniów, w ramach której przewidziano realizację zadania pn. Modernizacja drogi poprzez wykonanie górnych warstw nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej na odcinku 930 mb w km 0+035 do 0+965 na działkach nr 112/4, 111, 103, 101, 100, 99/1, 91/4, 90/4, 1/1 w msc. Dobruchna.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części 4 określa dokumentacja projektowa, na którą składa się: dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar. Dokumentacja projektowa stanowi Załącznik nr 1D do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Część 4”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
4.5.5.) Wartość części: 510250,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 570660,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 662446,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 570660,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU KOWEX Piotr Cieśla
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641920111
7.3.3) Ulica: Łomno 1G
7.3.4) Miejscowość: Pawłów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-225
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 570660,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 851981,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1666000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 851981,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000138814
7.3.3) Ulica: Rakowska 40
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 851981,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 958754,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1177000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 958754,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000065258
7.3.3) Ulica: Św.Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 958754,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 556915,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 569124,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 556915,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU KOWEX Piotr Cieśla
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641920111
7.3.3) Ulica: Łomno 1G
7.3.4) Miejscowość: Pawłów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-225
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 556915,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2023-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |