UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Gmina Ostrów Wielkopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00467432
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-30 08:32
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6222364645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
Wykonawcy
4 przyznane
Balcia Insurance SE z siedzibą w Rydze (LV-1010) przy ul. K. Valdemara 63, Łotwa, NIP: LV40003159840, kapitał zakładowy: 20 050 200 EUR, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, PL
216 008 PLNGENERALI TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
45 946 PLN"SALTUS TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH"Sopot, PL
24 360 PLNBalcia Insurance SE z siedzibą w Rydze (LV-1010) przy ul. K. Valdemara 63, Łotwa, NIP: LV40003159840, kapitał zakładowy: 20 050 200 EUR, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.