Kompleksowa realizacja kampanii społecznej dotyczącej promocji zatrudnienia osób z niepełnosprawnością w zakresie zaburzeń psychicznych.
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00104474
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00104474/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-14 09:23
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-204b2f90-0419-4fe4-90cc-218e6976dd16
- Identyfikator
- 7122837748
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104474 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa realizacja kampanii społecznej dotyczącej promocji zatrudnienia osób z niepełnosprawnością w zakresie zaburzeń psychicznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432687353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Diamentowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-447
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rops.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rops.lubelskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10252111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa realizacja kampanii społecznej dotyczącej promocji zatrudnienia osób z niepełnosprawnością w zakresie zaburzeń psychicznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-204b2f90-0419-4fe4-90cc-218e6976dd16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104474
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054433/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Kompleksowa realizacja kampanii informacyjno-promocyjna w social media dla Ekonomii Społecznej w ramach projektu "Efektywna polityka społeczna w województwie lubelskim"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Usługa realizowana w ramach projektu pn. „Efektywna polityka społeczna w województwie lubelskim” programu FERS na lata 2021-2027 realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641923
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSP.TP.2311.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest :
• opracowanie przez Wykonawcę scenariusza spotu społecznego promującego zatrudnienie osób z niepełnosprawnością z zaburzeniami psychicznymi
• wyprodukowanie przez Wykonawcę spotu społecznego o długości 30-40 sekund promującego zatrudnienie osób z niepełnosprawnością z zaburzeniami psychicznymi, z przeznaczeniem do publicznego odtwarzania w regionalnej telewizji. Spot będzie umieszczony także na stronie internetowej i portalu społecznościowym Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie, a także innych, np. podczas wybranych przez Zamawiającego tematycznych spotkań i konferencji.
• zlecenie przez Wykonawcę 48 emisji spotu społecznego promującego zatrudnienie osób z niepełnosprawnością, z zaburzeniami psychicznymi w regionalnej telewizji lubelskiej
• opracowanie przez Wykonawcę min. 3 projektów bilboardów do wyboru jednego przez Zamawiającego, wydrukowanie i montaż 40 bilboardów promujących zatrudnienie osób z niepełnosprawnością z zaburzeniami psychicznymi w mieście Lublinie i większych miastach województwa lubelskiego
• wynajem przez Wykonawcę 40 bilboardów promujących zatrudnienie osób z niepełnosprawnością z zaburzeniami psychicznymi w miejscach wzmożonego ruchu
• zaprojektowanie, wydrukowanie i dystrybucja ulotki promującej zatrudnienie osób z niepełnosprawnością z zaburzeniami psychicznymi w nakładzie 1000 egzemplarzy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79341000-6 - Usługi reklamowe
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp ze względu na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |