Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy wiosennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Motor Lublin w PKO BP Ekstraklasie

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00104497
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00104497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-14 09:31
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8836339c-933f-4963-893b-81c96f90e152
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

MOTOR LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL · lot 0
400 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104497 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy wiosennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Motor Lublin w PKO BP Ekstraklasie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Artura Grottgera 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-029

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.banaskiewicz@lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy wiosennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Motor Lublin w PKO BP Ekstraklasie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8836339c-933f-4963-893b-81c96f90e152

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019112/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.106 Promocja gospodarcza Województwa Lubelskiego podczas rundy wiosennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Motor Lublin w najwyższej klasie rozgrywkowej – PKO BP Ekstraklasie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095440

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamówienie publiczne w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a i b ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - przedmiotem zamówienia jest usługa świadczona przed jednego wykonawcę, dlatego zamówienie z wolnej ręki.
Uzasadnienie:
Motor Lublin to największy i najpopularniejszy klub piłkarski w województwie lubelskim założony w 1950 roku. Przez dziewięć sezonów występował na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek piłkarskich (obecna Ekstraklasa), a 22 lata spędził na jego zapleczu. W tym roku walczy już w PKO BP Ekstraklasie. Promocja w ramach rozgrywek drużyny Motoru Lublin z pewnością przełoży się na wzrost atrakcyjności Województwa Lubelskiego wśród mieszkańców całego kraju. Drużyna Motoru Lublin oferuje wachlarz środków komunikacji i promocji w trakcie udziału w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2024/2025.
Dalsze uzasadnienie w informacjach dodatkowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OP-IV.272.13.2025.KAB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy wiosennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Motor Lublin w PKO BP Ekstraklasie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Motor Lublin S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123213518

7.3.3) Ulica: Stadionowa 1

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-405

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-01
2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi