Obsługa prawna dla jednostek KMP/KPP garnizonu śląskiej Policji
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00468047
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-30 10:51
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prawnicze
Wykonawcy
14 przyznanych
JAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
19 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
24 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
18 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
18 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
24 500 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
18 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
18 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
18 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
19 600 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
19 600 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
15 600 PLNDOMINIK KURCZABTychy, PL
18 500 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
18 400 PLNJAKUB SOBCZYKDąbrowa Górnicza, PL
18 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.