Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jaranowo Duże
GMINA BĄDKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00468546
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00468546/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-30 12:20
- Lokalizacja
- Bądkowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-099ba8cf-68f0-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8911622058
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00468546 z dnia 2023-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jaranowo Duże
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BĄDKOWO
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866420
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Włocławska 82
1.5.2.) Miejscowość: Bądkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-704
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugbadkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.badkowo.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/badkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jaranowo Duże2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-099ba8cf-68f0-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00468546
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022626/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jaranowo Duże.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00441502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.ZPF.271.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jaranowo Duże o długości 299,39 m.
Roboty prowadzone w trakcie przebudowy polegać będą na sprofilowaniu i zagęszczeniu istniejącego podłoża, wykonaniu warstwy podbudowy i nawierzchni z mieszanki mineralno- bitumicznej w dwóch warstwach ( wiążącej i ścieralnej), wykonanie poboczy na krawędzi drogi, wykonanie zjazdów indywidualnych i publicznych oraz montaż oznakowania drogowego.
Projekt zakłada wykonanie następujących robót:
• roboty przygotowawcze,
• podbudowa, nawierzchnia jezdni
mechaniczne profilowanie podłoża;
wykonanie dolnej i górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego;
mechaniczne oczyszczenie nawierzchni drogowej;
skropienie nawierzchni emulsją asfaltową;
wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej grubości 3 cm z mieszanki mineralno – asfaltowej;
• zjazdy
profilowanie i zagęszczenie podłoża na zjazdach indywidualnych i publicznych;
wykonanie nawierzchni z mieszanki niezwiązanej stabilizowanej mechanicznie na całej szerokości zjazdów;
• roboty uzupełniające
wyrównanie poboczy;
montaż znaków drogowych;
wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wraz z uzyskaniem oświadczenia geodety o tym, że inwestycja została wykona zgodnie z projektem.
2. Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia oraz technologię wykonania robót zawiera załącznik do SWZ nr od 10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 219 861,00 zł.W niniejszym postępowaniu wpłynęły 2 oferty, z czego oferta z najniższą ceną wynosiła brutto 314 071,71 zł.
Mając na uwadze fakt, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty zaplanowanej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej zachodzi konieczność unieważnienia niniejszego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2023-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |