„Wynajem telebimów na czas imprez organizowanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji”
Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00104660
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00104660/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-14 10:11
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfb06225-6f60-450b-ac70-a5aeefa1e6ba
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104660 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wynajem telebimów na czas imprez organizowanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630603890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Spychalskiego 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-553
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.krajewski@posir.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.posir.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/10544761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wynajem telebimów na czas imprez organizowanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfb06225-6f60-450b-ac70-a5aeefa1e6ba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104660
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045700/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Wynajem telebimów na potrzeby imprez: Półmaraton, Maraton, Memoriał Czesława Cybulskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091358
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem telebimów oraz aparatury multimedialnej wraz z montażem, obsługą oraz demontażem, na czas imprez organizowanych, współorganizowanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Zamówienie podzielone jest na zakres podstawowy oraz opcję.
1) W zakres podstawowy wchodzą imprezy:
• 17. PKO Poznań Półmaraton,
• 24. Poznań Maraton,
2) w zakres objęty prawem opcji wchodzą imprezy:
• Memoriał im. Czesława Cybulskiego,
• Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.
3) O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę pocztą elektroniczną na adres e-mail, który wskazany będzie w § 5 ust. 5 umowy, najpóźniej 30 dni przed dniem planowanej imprezy, której dotyczy opcja.
4) Skorzystanie z prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości bądź w części, przy czym skorzystanie w części oznaczało będzie wynajem, montaż, obsługę i demontaż aparatury multimedialnej, w tym telebimu dla co najmniej jednej imprezy sportowej, o których mowa w pkt 2. Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z opcji w części wielokrotnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający daty świadczenia poszczególnych usług oraz specyfikację techniczną aparatury multimedialnej określony został w załączniku nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca musi zapewnić na każdą imprezę obsługę aparatury multimedialnej przez minimum dwóch wykwalifikowanych techników multimedialnych.
4. Przed podpisaniem umowy Zamawiający będzie żądał Wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.
5. Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania przez cały okres obowiązywania umowy opłaconej polisy ubezpieczeniowej, a w przypadku jej braku – innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w zakresie prowadzonej działalności, związanej z przedmiotem umowy z sumą gwarancyjną nie niższą niż: 50 000,00 zł (pięćdziesiąt tysięcy złotych) na jedno i wszystkie zdarzenia w okresie ubezpieczenia.
6. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej powinno obejmować odpowiedzialność cywilną, deliktową i kontraktową za szkody osobowe i rzeczowe oraz ich następstwa.
7. Przed podpisaniem umowy Zamawiający będzie żądał polisy, bądź innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie.
8. Wykonawca oświadcza, że posiada certyfikaty dotyczące niepalności konstrukcji i przedstawi na żądanie Zamawiającego.
9. Po montażu trybun Wykonawca przedstawi Zamawiającemu badanie statyczności wykonanych konstrukcji.
10. Ofertę należy przygotować na podstawie formularza ofertowego- Załącznik nr 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71356000-8 - Usługi techniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |