Remont elewacji oraz przebudowa i remont łazienek w budynku przy ul. Warszawskiej 12B w Białej Podlaskiej
ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH I I II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00469336
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00469336/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-30 14:46
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62803974-4d65-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5372472270
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00469336 z dnia 2023-10-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji oraz przebudowa i remont łazienek w budynku przy ul. Warszawskiej 12B w Białej Podlaskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH I I II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060284692
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 12B
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83 343 54 36
1.5.8.) Numer faksu: 83 343 54 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsmbialapodlaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsmbp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62803974-4d65-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji oraz przebudowa i remont łazienek w budynku przy ul. Warszawskiej 12B w Białej Podlaskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62803974-4d65-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00469336
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00386592
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB/1/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I Roboty zewnętrzne:1) Remont elewacji budynku:
a) Renowacja części cokołowej budynku – skucie starych tynków i wykonanie tynków renowacyjnych hydrofobowych do stosowania w budynkach zabytkowych;
b) Renowacja tynków powyżej strefy cokołowej poprzez oczyszczenie, naprawa odstających warstw tynkarskich, wzmocnienie podłoża, likwidacja rys;
c) Naprawa i renowacja detali architektonicznych i gzymsów techniką ciągnioną;
d) Malowanie elewacji – farbami silikatowymi paro przepuszczalnymi;
2) Remont kominów ponad połacią dachu:
a) Skucie luźnych elementów, ocieplenie wełną mineralną i wykonanie tynków cementowo – wapiennych oraz czapki żelbetowej;
b) Wykonanie obróbek blacharskich z blachy stalowej, montaż kratek wentylacyjnych i odtworzenie instalacji odgromowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.5.) Wartość części: 182101,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II Roboty wewnętrzne:1) Przebudowa wc dla niepełnosprawnych i sali muzycznej na parterze budynku:
a) Wyburzenie istniejących ścianek działowych, wykonanie nowej ściany działowej z bloczków gazobetonowych z wykończeniem tynkiem cementowo – wapiennym, w sanitariacie glazura;
b) Wykonanie podłóg i posadzek: w sanitariacie terakota/gres, w sali muzycznej deska podłogowa dębowa;
c) Wykonanie w pomieszczeniu wc sufitu podwieszanego z płyt gips.-karton. na ruszcie stalowym;
d) Wykonanie instalacji wody zimnej i kanalizacji sanitarnej wraz z białym montażem (ciepła woda użytkowa z przepływowych podgrzewaczy wody), instalacji c.o. z ogrzewaniem grzejnikowym;
e) Wykonanie instalacji elektrycznej gniazd wtykowych oraz oświetleniowej;
2) Przebudowa wc dla niepełnosprawnych i sali muzycznej na parterze budynku:
a) Wyburzenie istniejących ścianek (przegród), wykonanie nowych ścianek z bloczków gazobetonowych z wykończeniem glazurą,
b) Wykonanie podłóg i posadzek: w sanitariacie terakota/gres;
c) Wykonanie sufitu podwieszanego z płyt gips.-karton. na ruszcie stalowym;
d) Wykonanie instalacji wody zimnej i kanalizacji sanitarnej wraz z białym montażem (ciepła woda użytkowa z przepływowych podgrzewaczy wody), instalacji c.o. z ogrzewaniem grzejnikowym,
e) Wykonanie instalacji elektrycznej gniazd wtykowych oraz oświetleniowej,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 137422,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w zakresie CZĘŚCI I wpłynęła jedna oferta, która w wyniku badania i oceny ofert została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit c) ustawy. W toku prowadzonego postępowania w wyniku oceny spełniania warunku udziału w postepowaniu z zakresie zdolności technicznej lub zawodowej stwierdzono, iż wymienione w Wykazie Robót Budowlanych zadania, jak również załączone referencje, nie potwierdzają spełnienia warunku udziału w postępowaniu wymaganego w rozdz. VIII ust. 2 CZĘŚĆ I pkt 4 lit a) SWZ, a wymienione w Wykazie Osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego informacje o osobie mającej pełnić funkcję kierownika budowy (robót) nie pozwalają potwierdzić, iż warunek udziału w postępowaniu, wymagany w rozdz. VIII ust. 2 CZĘŚĆ I pkt 4 lit b) został spełniony. wezwano Wykonawcę, na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy, do złożenia poprawionych lub uzupełnionych dokumentów. Wykonawca w wyznaczonym terminie prawidłowo sporządzonych podmiotowych środków dowodowych nie złożył, przez co wypełnił przesłanki odrzucenia oferty zawarte w art. 226 ust. 1 pkt 2) lit c) ustawy. Wobec powyższego ziściły się przesłanki powodujące unieważnienie postępowania o udzielenie CZĘŚĆI I zamówienia, określone w art. 255 pkt. 2 ustawy z uwagi na to iż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przeznaczył kwotę na sfinansowanie CZĘŚĆI II zamówienia w wysokości 169 000,00zł, natomiast cena najkorzystniejszej oferty wyniosła 248 952,00zł. Zamawiający nie może na chwilę obecną zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego wypełniły się przesłanki art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248952,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248952,00 PLN
| 2023-10-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |