Organizacja i realizacja pikników edukacyjno – profilaktycznych dla dzieci i młodzieży w placówkach edukacyjnych na terenie Miasta Łodzi. Zamówienie realizowane w ramach projektu „PrzyStań DiM" (...)
SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00469736
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-31 07:20
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9471667139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji imprez
Wykonawcy
5 przyznanych
MARIUSZ BARTOSZEKLublin, PL
177 973,64 PLNANTON GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrzepice, PL
175 988,4 PLNANTON GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrzepice, PL
175 988,4 PLNANTON GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrzepice, PL
175 988,4 PLNANTON GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrzepice, PL
175 988,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.