„Zakup i dostawa węgla opałowego i groszku energetycznego do budynków należących do Gminy Wręczyca Wielka"

Gmina Wręczyca Wielka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00104774
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00104774/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-14 10:38
Lokalizacja
Wręczyca Wielka, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61025997-665d-4272-bd62-4bb45a346ef7
Identyfikator
5742047028
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa stałe

Wykonawcy

1 przyznane

"RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNAWidawa, PL · lot 0
66 518,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104774 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa węgla opałowego i groszku energetycznego
do budynków należących do Gminy Wręczyca Wielka"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wręczyca Wielka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398385

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Wręczyca Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-130

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343170245

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wreczyca-wielka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wreczyca-wielka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwwreczycawielka.e-zp.finn.pl/procurements/242/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa węgla opałowego i groszku energetycznego
do budynków należących do Gminy Wręczyca Wielka"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61025997-665d-4272-bd62-4bb45a346ef7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104774

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00032433/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa opału do budynków komunalnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00032844

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIP.271.1.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa węgla opałowego i groszku energetycznego do budynków należących do Gminy Wręczyca Wielka, tj.:
a) budynek Lecznicy Weterynaryjnej w m. Truskolasy – w ilości ok. 25 Mg węgla opałowego typu kostka,
b) budynek Gabinetu Fizjoterapii w m. Golce – w ilości ok. 5 Mg węgla opałowego typ kostka,
c) budynek Bloku Awaryjnego w m. Wręczyca Mała – w ilości ok. 35 Mg groszku energetycznego,
d) budynek wielofunkcyjny „OLIMPIA” w m. Truskolasy – w ilości ok. 5 Mg groszku energetycznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 09110000-3 - Paliwa stałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66518,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79986,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66518,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RID Radosław Kapiczyński, Daniel Kapiczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8311600901

7.3.3) Ulica: Kiełczygłowska 26B

7.3.4) Miejscowość: Widawa

7.3.5) Kod pocztowy: 98-170

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66518,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30
2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy