Remont drogi powiatowej nr 4726W w gm. Mszczonów na odcinkach: 1) od km 0+018 do km 0+860 – o dł. 842mb, 2) od km 0+912 do km 2+887 – o dł. 1975 mb
Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00104817
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00104817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-14 10:46
- Lokalizacja
- Żyrardów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f54b76b1-39ca-43f9-aa43-57891a144282
- Identyfikator
- 8381610603
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104817 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 4726W w gm. Mszczonów na odcinkach: 1) od km 0+018 do km 0+860 – o dł. 842mb, 2) od km 0+912 do km 2+887 – o dł. 1975 mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152172
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaktorowska 53
1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowiania.publiczne@powiat-zyrardowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-zyrardow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-zyrardowski.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 4726W w gm. Mszczonów na odcinkach: 1) od km 0+018 do km 0+860 – o dł. 842mb, 2) od km 0+912 do km 2+887 – o dł. 1975 mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f54b76b1-39ca-43f9-aa43-57891a144282
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598165
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1789659,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Roboty przygotowawcze
-odtworzenie trasy i punktów wysokościowych przy liniowych robotach (drogi) w terenie równinnym -2,817km
II. Podbudowy
-oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych-14085,00 m2 14085,00 m2
-mechaniczne skropienie emulsją asfaltową nawierzchni drogowych--14085,00 m2
III. Nawierzchnia
-wykonanie warstwy wyrównawczo-wzmacniającej (wiążącej) z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowej AC 11W 50/, gr. 4 cm-14085,00 t
-mechaniczne skropienie emulsją asfaltową nawierzchni drogowych--14085,00 m2.
-wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowej AC 11S 50/, gr. 4 cm -14085,00 m2.
III. Roboty wykończeniowe
- ścinanie zawyżonych poboczy na średnią gr. 10 cm wraz z odwiezieniem ścinki poboczy na odkład -5634,00 m3.
-wyrównanie poboczy z uzupełnieniem mieszanką optymalną z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0/31,5 na średnią grubość 8 cm pobocze o szerokości 1,00 obustronne -5634,00 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1417841,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1875525,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1417841,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.3) Ulica: ul.Gawłowska 179a
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1417841,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-14| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |