Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Miejsce Piastowe w okresie zimowym 2023/2024 - odśnieżanie
Gmina Miejsce Piastowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00470458
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-31 10:27
- Lokalizacja
- Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842380130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
6 przyznanych
JANUSZ BUKOWSKIGłowienka, PL
297 PLNKONRAD STAROŃGłowienka, PL
300 PLNHUBERT ZAJDELKrosno, PL
321,84 PLNHUBERT ZAJDELKrosno, PL
321,84 PLNHUBERT ZAJDELKrosno, PL
344,52 PLNUsługi ciągnikiem rolniczym Tomasz MercikGłowienka, PL
255 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.