Roboty budowlane – remont instalacji przeciwpożarowej i czyszczenie zbiornika wody w Przedszkolu nr 428 w Warszawie
PRZEDSZKOLE NR 428
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00471150
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00471150/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-31 12:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb7361fc-6c18-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5242843851
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00471150 z dnia 2023-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane – remont instalacji przeciwpożarowej i czyszczenie zbiornika wody w Przedszkolu nr 428 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 428
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368119724
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Myśliborska 35
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-185
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 300 22 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p428@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole428.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/dbfobialoleka.pl/public/postepowanie?postepowanie=548758371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane – remont instalacji przeciwpożarowej i czyszczenie zbiornika wody w Przedszkolu nr 428 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb7361fc-6c18-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00471150
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00445789/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane – remont instalacji przeciwpożarowej i czyszczenie zbiornika wody w Przedszkolu nr 428 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00446211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P428/1/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowe instalacji przeciwpożarowej i czyszczenie zbiornika wody w Przedszkolu nr 428 w Warszawie.
W zakresie prac znajdują się m.in.
• wymiana zewnętrznego odcinka przewodu instalacji poż.
• montaż zaworu odcinającego instalację zewnętrzną ppoż.
• czyszczenie zbiornika wody ppoż.
• wymiana czujników w przepompowni ścieków,
• likwidacja nieszczelności w przepompowni deszczowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2023-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |