Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn: "Budowa zadaszenia (...)

Gmina Otwock

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00471176
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00471176/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-31 12:33
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b393fe46-3da6-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5321007014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiInstalowanie szatniRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

3 przyznane

SimplyTech Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
2 967 321,13 PLN
SimplyTech Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 1
2 548 444,63 PLN
SimplyTech Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 2
2 062 547,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00471176 z dnia 2023-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn: "Budowa zadaszenia (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Otwock

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268770

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@otwock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.otwock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://otwock.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn: "Budowa zadaszenia (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b393fe46-3da6-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00471176

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00362694

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.45.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, kompletnej dokumentacji projektowokosztorysowej
oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.:
Część I: „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im.
Ireny Sendlerowej w Otwocku”, w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego
boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Ireny Sendlerowej w Otwocku” oraz udzielenie gwarancji na
wykonany przedmiot zamówienia.
1. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym zawartym w Załączniku nr 1
do umowy i określonym w nim zakresem w podziale
na następujące etapy:
a) Etap I obejmuje: wykonanie inwentaryzacji w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu zamówienia, koncepcji i
następnie kompletnego projektu budowlanego i technicznych projektów branżowych wraz z dokumentacją kosztorysową i
uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę,
b) Etap II obejmuje: wykonanie wszystkich robót i czynności związanych z wykonaniem obiektu wymienionych w PFU oraz
zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowalnych
wykonanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej,
c) Etap III obejmuje: przeprowadzenie odbiorów, przeprowadzenie szkoleń personelu użytkownika, uzyskanie pozwolenia na
użytkowanie nowopowstałych obiektów.
2. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona kompletną dokumentację projektową, uzyska pozwolenie na budowę i niezbędne zgody opinie i uzgodnienia oraz
zapewni nadzór autorski nad realizacją robót budowlanych realizowanych na podstawie ww. projektu,
2) wykona wszystkie czynności związane z wykonaniem obiektu, z uwzględnieniem podziału wykonania przedmiotu
zamówienia na Etapy, części i zakresy, w szczególności:
a) roboty budowlane polegające na rozbiórce istniejącej infrastruktury obiektu, przygotowaniu terenu, budowie zadaszenia
istniejącego boiska w formie hali łukowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym oraz infrastrukturą towarzyszącą,
instalacjami i urządzeniami technologicznymi,
b) dostosowanie zagospodarowania terenu w związku z uruchomieniem nowego obiektu na terenie funkcjonującej Szkoły
Podstawowej w zakresie niezbędnej przebudowy chodników oraz urządzenia/uzupełnienia terenów zielonych,
c) dostawę oraz instalację wyposażenia obiektu w sprzęt i niezbędne umeblowanie wraz z wyposażeniem sportowym,
d) rozruch wszystkich urządzeń, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową,
3) wykona dokumentację powykonawczą;
4) uzyska pozwolenie na użytkowanie nowych obiektów;
5) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji projektowej, oraz do dokumentacji
powykonawczej;
6) udzieli gwarancji i rękojmi na wykonane roboty i dostarczone w ramach zamówienia elementy w szczególności:
dokumentację, urządzenia, systemy wyposażenie i instalacje na warunkach określonych w umowie.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy i umowa zawarte w Specyfikacji
Warunków Zamówienia, która wraz ofertą przetargową Wykonawcy stanowić będą integralną całość umowy zawartej w
wyniku przeprowadzonego postępowania.
4. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, zgodnie z
obowiązującymi przepisami, normami oraz na warunkach ustalonych z Wykonawcą i Zamawiającym na podstawie umowy.
5. W trakcie przygotowywania oferty Wykonawca winien dokonać wizji lokalnej na terenie prowadzenia przyszłych prac,
wszelkie niezgodności projektu ze stanem istniejącym
są ryzykiem Wykonawcy i nie są podstawą do roszczeń o dodatkowe koszty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45212230-7 - Instalowanie szatni

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 2796268,65 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, kompletnej dokumentacji projektowokosztorysowej
oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.:
Część II: „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 4 im.
Józefa Piłsudskiego w Otwocku”, w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego
boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku” oraz udzielenie gwarancji na
wykonany przedmiot zamówienia.
1. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym zawartym w Załączniku nr 1
do umowy i określonym w nim zakresem w podziale
na następujące etapy:
a) Etap I obejmuje: wykonanie inwentaryzacji w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu zamówienia, koncepcji i
następnie kompletnego projektu budowlanego i technicznych projektów branżowych wraz z dokumentacją kosztorysową i
uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę,
b) Etap II obejmuje: wykonanie wszystkich robót i czynności związanych z wykonaniem obiektu wymienionych w PFU oraz
zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowalnych
wykonanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej,
c) Etap III obejmuje: przeprowadzenie odbiorów, przeprowadzenie szkoleń personelu użytkownika, uzyskanie pozwolenia na
użytkowanie nowopowstałych obiektów.
2. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona kompletną dokumentację projektową, uzyska pozwolenie na budowę i niezbędne zgody opinie i uzgodnienia oraz
zapewni nadzór autorski nad realizacją robót budowlanych realizowanych na podstawie ww. projektu,
2) wykona wszystkie czynności związane z wykonaniem obiektu, z uwzględnieniem podziału wykonania przedmiotu
zamówienia na Etapy, części i zakresy, w szczególności:
a) roboty budowlane polegające na rozbiórce istniejącej infrastruktury obiektu, przygotowaniu terenu, budowie zadaszenia
istniejącego boiska w formie hali łukowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym oraz infrastrukturą towarzyszącą,
instalacjami i urządzeniami technologicznymi,
b) dostosowanie zagospodarowania terenu w związku z uruchomieniem nowego obiektu na terenie funkcjonującej Szkoły
Podstawowej w zakresie niezbędnej przebudowy chodników oraz urządzenia/uzupełnienia terenów zielonych,
c) dostawę oraz instalację wyposażenia obiektu w sprzęt i niezbędne umeblowanie wraz z wyposażeniem sportowym,
d) rozruch wszystkich urządzeń, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową,
3) wykona dokumentację powykonawczą;
4) uzyska pozwolenie na użytkowanie nowych obiektów;
5) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji projektowej, oraz do dokumentacji
powykonawczej;
6) udzieli gwarancji i rękojmi na wykonane roboty i dostarczone w ramach zamówienia elementy w szczególności:
dokumentację, urządzenia, systemy wyposażenie i instalacje na warunkach określonych w umowie.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy i umowa zawarte w Specyfikacji
Warunków Zamówienia, która wraz ofertą przetargową Wykonawcy stanowić będą integralną całość umowy zawartej w
wyniku przeprowadzonego postępowania.
4. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, zgodnie z
obowiązującymi przepisami, normami oraz na warunkach ustalonych
z Wykonawcą i Zamawiającym na podstawie umowy.
5. W trakcie przygotowywania oferty Wykonawca winien dokonać wizji lokalnej na terenie prowadzenia przyszłych prac,
wszelkie niezgodności projektu ze stanem istniejącym
są ryzykiem Wykonawcy i nie są podstawą do roszczeń o dodatkowe koszty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45212230-7 - Instalowanie szatni

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 2252137,78 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.:
Część III: „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 12 im.
Kornela Makuszyńskiego w Otwocku”,
w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy
Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Otwocku” oraz udzielenie gwarancji na wykonany przedmiot
zamówienia.
1. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym zawartym w Załączniku nr 1
do umowy i określonym w nim zakresem w podziale
na następujące etapy:
a) Etap I obejmuje: wykonanie inwentaryzacji w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu zamówienia, koncepcji i
następnie kompletnego projektu budowlanego i technicznych projektów branżowych wraz z dokumentacją kosztorysową i
uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę,
b) Etap II obejmuje: wykonanie wszystkich robót i czynności związanych z wykonaniem obiektu wymienionych w PFU oraz
zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowalnych
wykonanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej,
c) Etap III obejmuje: przeprowadzenie odbiorów, przeprowadzenie szkoleń personelu użytkownika, uzyskanie pozwolenia na
użytkowanie nowopowstałych obiektów.
2. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona kompletną dokumentację projektową, uzyska pozwolenie na budowę i niezbędne zgody opinie i uzgodnienia oraz
zapewni nadzór autorski nad realizacją robót budowlanych realizowanych na podstawie ww. projektu,
2) wykona wszystkie czynności związane z wykonaniem obiektu, z uwzględnieniem podziału wykonania przedmiotu
zamówienia na Etapy, części i zakresy, w szczególności:
a) roboty budowlane polegające na rozbiórce istniejącej infrastruktury obiektu, przygotowaniu terenu, budowie zadaszenia
istniejącego boiska w formie hali łukowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym oraz infrastrukturą towarzyszącą,
instalacjami i urządzeniami technologicznymi,
b) dostosowanie zagospodarowania terenu w związku z uruchomieniem nowego obiektu na terenie funkcjonującej Szkoły
Podstawowej w zakresie niezbędnej przebudowy chodników oraz urządzenia/uzupełnienia terenów zielonych,
c) dostawę oraz instalację wyposażenia obiektu w sprzęt i niezbędne umeblowanie wraz z wyposażeniem sportowym,
d) rozruch wszystkich urządzeń, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową,
3) wykona dokumentację powykonawczą;
4) uzyska pozwolenie na użytkowanie nowych obiektów;
5) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji projektowej, oraz do dokumentacji
powykonawczej;
6) udzieli gwarancji i rękojmi na wykonane roboty i dostarczone w ramach zamówienia elementy w szczególności:
dokumentację, urządzenia, systemy wyposażenie i instalacje na warunkach określonych w umowie.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy i umowa zawarte w Specyfikacji
Warunków Zamówienia, która wraz ofertą przetargową Wykonawcy stanowić będą integralną całość umowy zawartej w
wyniku przeprowadzonego postępowania.
4. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, zgodnie z
obowiązującymi przepisami, normami oraz na warunkach ustalonych z Wykonawcą i Zamawiającym na podstawie umowy.
5. W trakcie przygotowywania oferty Wykonawca winien dokonać wizji lokalnej na terenie prowadzenia przyszłych prac,
wszelkie niezgodności projektu ze stanem istniejącym
są ryzykiem Wykonawcy i nie są podstawą do roszczeń o dodatkowe koszty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45212230-7 - Instalowanie szatni

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 1824781,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2967321,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2967321,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2967321,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SimplyTech Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242678224

7.3.3) Ulica: ul. Strażacka 63/65

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-462

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2967321,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2548444,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2548444,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2548444,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SimplyTech Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242678224

7.3.3) Ulica: ul. Strażacka 63/65

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-462

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2548444,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2062547,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2062547,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2062547,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SimplyTech Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242678224

7.3.3) Ulica: ul. Strażacka 63/65

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-462

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2062547,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane