„Przebudowa drogi powiatowej nr 1141G w miejscowości Głuszyno”

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00471588
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00471588/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-31 13:38
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b213221c-6430-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8392573515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowychRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00471588 z dnia 2023-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1141G w miejscowości Głuszyno”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983124

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Słoneczna 16 E

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: (0 –59)8420 730

1.5.8.) Numer faksu: (0 – 59)8420 284

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.slupsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b213221c-6430-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1141G w miejscowości Głuszyno”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b213221c-6430-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00471588

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00068688/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 „Przebudowa drogi powiatowej nr 1141G w miejscowości Głuszyno”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00431995

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GIZ.2611.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi powiatowej nr 1141G w miejscowości Głuszyno o długości około 629 mb. Zakres robót obejmuje wykonanie:

1. Przebudowę jezdni o szerokości 5,6 m o nawierzchni z betonu asfaltowego z obustronnymi ściekami o szerokości 0,2 m z kostki brukowej betonowej kolorowej ( łączna szerkość jezdni ze ściekami 6,0m) w obramowaniu z krawężników.
2. Przebudowę skrzyżowania o nawierzchni z betonu asfaltowego.
3. Przebudowę chodników z kostki brukowej betonowej przyległych do jezdni o szerokości 2,0 m.
4. Przebudowę zjazdów z kostki brukowej betonowej.
5. Budowę wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu jezdni na progu zwalniającym z kostki brukowej betonowej.
6. Wykonanie oznakowania aktywnego w postaci radaru z tablicą zmiennej treści informującej
o prędkości ruchu pojazdu - 1szt.
7. Budowa kanalizacji deszczowej z separatorem koalescencyjnym zintegrowanym z osadnikiem, studniami kanalizacyjnymi systemowymi, studzienkami ściekowymi ulicznymi betonowymi z wpustem żeliwnym.
8. Wykonanie prefabrykowanego wylotu fi315 kanalizacji deszczowej, umocnienie rowu narzutem kamiennnym, montaż skrzynek rozsączających w geowłókninie.
9. Konserwacja i umocnienie istniejącego rowu za wylotem kanalizacji deszczowej na długości około 50m zgodnie z rys 01. projektu technicznego.
10. Wykonanie oznakowania poziomego (grubowarstwowego gładkiego pełnego) i wraz
z ustawieniem oznakowania pionowego.
11. Ustawienie tablicy informacyjnej w momencie rozpoczęcia prac budowlanych informującej
wymiarach 180x120 cm zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie art. 255 ust 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia,
jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2812157,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3391031,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane