Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w obszarze Natura 2000 Góry i Pogórze Kaczawskie PLH020037 oraz Góry Bialskie i Grupa Śnieżnika PLH020016
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00471966
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-31 14:34
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8971747119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Wykonawcy
3 przyznane
WIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
43 050 PLNWIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
43 050 PLNWIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
43 050 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.