Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w obszarach Natura 2000 Góry Kamienne PLH020038, Rudawy Janowickie PLH020011 i Skałki Stoleckie PLH020012
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00472143
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-31 15:05
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8971747119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Wykonawcy
3 przyznane
TOMASZ PAKUŁAAdamów, PL
60 270 PLNTOMASZ PAKUŁAAdamów, PL
60 270 PLNWIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
49 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.