Modernizacja sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie
Gmina Zbuczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00472193
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00472193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-31 15:20
- Lokalizacja
- Zbuczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a92d175c-673b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8212392687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00472193 z dnia 2023-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a92d175c-673b-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a92d175c-673b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00472193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089862/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Modernizacja sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00437184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.41.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 144375 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie”.
Szczegółowy zakres zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) przedstawia Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 5 SWZ, przedmiar robót stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- wykonanie obmiaru z natury;
- demontaż istniejącej stolarki drzwiowej;
- montaż nowej stolarki drzwiowej;
- obróbkę tynkarską ościeży wewnętrznych i zewnętrznych;
- malowanie ścian;
- wymiana wykładziny PCV po wcześniejszym przygotowaniu podłoża;
- montaż profili antypoślizgowych z listwą LED na każdym stopniu;
- demontaż opraw oświetleniowych – halogen w kolorze złotym i białym oraz lamp w kolorze białym o wymiarach 60x60 i 30x60;
- ponowny montaż opraw oświetleniowych w kolorze białym – halogeny, lampy 60x60 i 30x60;
- montaż nowego oświetlenia – kinkiety, listwy LED, halogenów;
- demontaż istniejącego osprzętu elektroinstalacyjnego (włączniki światła);
- montaż nowego osprzętu elektroinstalacyjnego (włączniki światła) ;
- montaż szyn wraz z kotarami scenicznymi w kształcie litery L;
- montaż szyn elektrycznych wraz z kotarami scenicznymi;
- naprawa uszkodzeń po pracach instalacyjnych;
- renowacja krzeseł konferencyjnych – malowanie elementów stalowych krzeseł, wymiana tapicerki;
- naprawa tynków, gładzie oraz gruntowanie wraz z dwukrotnym malowaniem, a także nałożeniem lakieru zabezpieczającego ściany sceny;
UWAGA:
Zamawiający informuje, iż prace będą prowadzone na terenie działającego Gminnego Ośrodka Kultury i winy być wykonywane w sposób nie kolidujący z jego funkcjonowaniem. W związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest do:
1. Sporządzenia harmonogramu prac i przedstawienie go do akceptacji Zamawiającemu.
2. Utrzymania w należytym porządku obszarów remontowanych, usuwania i składowania wszelkich zbędnych materiałów, odpadów i śmieci na wskazanym przez Zamawiającego miejscu,
3. Po zakończeniu poszczególnych etapów robót do uporządkowania terenu prac,
4. W wypadku zniszczenia lub uszkodzenia części obiektu bądź wyposażenia w toku realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany będzie do ich naprawienia i doprowadzenia do stanu poprzedniego na koszt własny,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421143-8 - Instalowanie zasłon
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 25-10-2023r. dokonano otwarcia ofert złożonych w postępowaniu "Modernizacja sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie". Do dnia upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta. Cena oferty przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449981,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449981,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |