„Budowa dwóch placówek opiekuńczo-wychowawczych obejmujących dwa budynki mieszkalne Domu Dziecka oraz budynek administracyjny - biuro w Wolinie”.

POWIAT KAMIEŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00104981
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00104981/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-14 11:27
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c7ff0b9-213a-41fd-bd73-9941acc1bb00
Identyfikator
9860166259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie biurowcówRoboty budowlane w zakresie domówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty na placu budowyRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00104981 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa dwóch placówek opiekuńczo-wychowawczych obejmujących dwa budynki mieszkalne Domu Dziecka oraz budynek administracyjny - biuro w Wolinie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAMIEŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolińska 7B

1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkamienski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatkamienski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatkamienski.pl, www.bip.powiatkamienski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa dwóch placówek opiekuńczo-wychowawczych obejmujących dwa budynki mieszkalne Domu Dziecka oraz budynek administracyjny - biuro w Wolinie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c7ff0b9-213a-41fd-bd73-9941acc1bb00

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104981

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011754/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 "Budowa dwóch placówek opiekuńczo-wychowawczych obejmujących dwa budynki mieszkalne Domu Dziecka oraz budynek administracyjny - biuro z niezbędną infrastrukturą".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676972

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Wip.272.18.2024.MN.PN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania: „Budowa dwóch placówek opiekuńczo-wychowawczych obejmujących dwa budynki mieszkalne Domu Dziecka oraz budynek administracyjny - biuro w Wolinie”, zlokalizowanych przy ul. Słowiańskiej, 72-510 Wolin, działka nr geod. 179/2, Obręb ewidencyjny: 0003 – Wolin 3, Jednostka ewidencyjna: 320706_4, Wolin – miasto, obejmująca wykonanie wszelkich prac budowlanych dotyczących planowanej inwestycji.
Szczegółowy opis wskazany został w rozdziale V SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców

45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z zapisem w art. 255 ust 3 ustawy Prawo zamówień publicznych:
3) „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;”.
Uzasadnienie faktyczne:
Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8889487,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18446200,00 PLN

2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane