Wykonanie studni chłonnej przy ul. Kopernika
GMINA STAROŹREBY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00105027
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00105027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-14 11:38
- Lokalizacja
- Staroźreby, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe02a2fb-085b-439c-9e43-f4562c9e3738
- Identyfikator
- 7743186342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105027 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie studni chłonnej przy ul. Kopernika
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STAROŹREBY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 18
1.5.2.) Miejscowość: Staroźreby
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-440
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starozreby.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starozreby.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie studni chłonnej przy ul. Kopernika2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe02a2fb-085b-439c-9e43-f4562c9e3738
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011754/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wykonanie studni chłonnej przy ul. Kopernika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00054321
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający jako jedyny wspólnik sprawuje nad Zakładem Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby kontrolę, polegającą
na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej, co
znajduje swoje odzwierciedlenie w akcie założycielskim spółki. W Zakładzie Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby sp.
z o. o. nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej tj.
Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby sp. z o. o. dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez
Zamawiającego – Gminę Staroźreby. Przedstawiony powyżej stan faktyczny wyczerpuje przesłanki przewidziane w art. 214
ust. 1 pkt 11 ustawy Pzp, na podstawie, którego możliwe jest udzielenie zamówienia publicznego własnej spółce
(zamówienia in house) w trybie z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 26000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie studni chłonnej przy ul. Kopernika w Staroźrebach zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (załącznik nr 5).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743254598
7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 11
7.3.4) Miejscowość: Staroźreby
7.3.5) Kod pocztowy: 09-440
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |