USŁUGA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH BĘDĄCYCH WŁASNOŚCIĄ ZAMAWIAJĄCEGO
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00472809
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-02 09:46
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6912204853
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
4 przyznane
"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
137 442,96 PLNMedrtronic Poland sp. z o.o.Warszawa, PL
18 900 PLNGETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
52 995,6 PLNMedrtronic Poland sp. z o.o.Warszawa, PL
18 900 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.