Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych
Gmina Sobienie-Jeziory
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00105077
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00105077/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-14 11:49
- Lokalizacja
- Sobienie-Jeziory, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5725ebb-02f0-4b64-84f3-0f521987db94
- Identyfikator
- 8261144044
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105077 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sobienie-Jeziory
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Garwolińska 16
1.5.2.) Miejscowość: Sobienie-Jeziory
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-443
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminasj@gminasj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sobieniejeziory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5725ebb-02f0-4b64-84f3-0f521987db941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5725ebb-02f0-4b64-84f3-0f521987db94
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105077
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022828/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063478
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.01.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych dla 4 niezależnych kotłowni położonych na terenie gminy Sobienie-Jeziory:
- w Publicznej Szkole Podstawowej Siedzów 30 A,
- w budynku OSP Wysoczyn 105 A,
- w budynku OSP Piwonin 43,
- w budynku OSP Dziecinów 115
w ilości szacunkowej ok 35 000 litrów – zamówienie podstawowe.
Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
09135100 – 5 olej opałowy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Zakres zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego, wyprodukowanego wg PN-C-96024:2020 dla Olej opałowy lekki L1, o parametrach nie gorszych niż:
- gęstość w temp.15o C nie wyższa niż - 0,860 g/ml3
- temperatura zapłonu nie niższa niż - 56o C
- lepkość kinematyczna w temp.20o C nie większa niż - 6,00 mm2/s
- skład frakcyjny: do 250o C nie więcej niż - 65 % V/V
do 350o C nie mniej niż - 85 % V/V
- zawartość siarki nie więcej niż - 0,10 % (m/m)
- pozostałość po spopielaniu nie większa niż - 0,01 % (m/m)
- pozostałość po koksowaniu nie większa niż - 0,3 % (m/m)
- zawartość zanieczyszczeń stałych nie większa niż - 24 mg/kg
- zawartość wody nie większa niż - 200 mg/kg
- temperatura płynięcia nie wyższa niż - /-20o C/
- wartość opałowa nie niższa niż - 42,6 MJ//kg
We wszystkich kotłowniach rozładunek paliwa odbywa się przy zastosowaniu pompy przy autocysternie.
Podana ilości lekkiego oleju opałowego jest ilością szacunkową i nie zobowiązuje Zamawiającego do całkowitego jej zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5322073869
7.3.4) Miejscowość: STARY ZAMBRZYKÓW 59
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |