Remont drogi powiatowej Nr 4003W Szydłowiec – Antoniów – gr. woj. ul. Folwarczna i ul. Podgórze w Szydłowcu
POWIAT SZYDŁOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00473780
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00473780/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-02 13:36
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dabd6705-53ac-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7991963340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00473780 z dnia 2023-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej Nr 4003W Szydłowiec – Antoniów –
gr. woj. ul. Folwarczna i ul. Podgórze w Szydłowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZYDŁOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Marii Konopnickiej 7
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 617 70 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@szydlowiecpowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dabd6705-53ac-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej Nr 4003W Szydłowiec – Antoniów –gr. woj. ul. Folwarczna i ul. Podgórze w Szydłowcu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dabd6705-53ac-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00473780
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051460/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 „Remont drogi powiatowej Nr 4003W Szydłowiec – Antoniów – gr. woj. ul. Folwarczna i ul. Podgórze w Szydłowcu”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00401022
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.89.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont drogi powiatowej Nr 4003W Szydłowiec – Antoniów – gr. woj. ul. Folwarczna i ul. Podgórze w Szydłowcu” od km 1 + 235,00 do 1 + 525,00 km L = 290,00 m
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą n/w prace:
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE I ROZBIÓRKOWE
1 Roboty pomiarowe w tym:
• Wykonanie przez uprawnionego geodetę tyczenia jezdni, chodnika, rowu, zjazdów.
• sporządzenia pomiarów kontrolnych zgodnie ze specyfikacją techniczną
• sporządzenia w 3 egzemplarzach inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, wszystkich obiektów inżynierskich
• Wykonanie pomiarów uzupełniających i innych prac pomiarowych koniecznych do prawidłowej realizacji robót,
• Mechaniczne frezowanie korekcyjne istniejącej nawierzchni asfaltowej na gł. do 2cm wraz z odwiezieniem urobku na plac składowania na odległość do 5 km – 20% = 1746,20*0,20=
• Obcięcie pilą do asfaltobetonu nawierzchni asfaltowej w miejscu połączeń nawierzchni jezdni = 12
NAWIERZCHNIE
• Oczyszczenie i skropienie istniejącej warstwy bitumicznej w ilości 0,5-0,7 kg/m = 1 746,20
• Wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego 0/12,8mm dla KR2 gr. średnio 4cm (525-235)*5,58+(30+70,84)*1,1 + (30+38,32)*0,25=1618,20+110,92+17,08=1 746,20
• Skropienie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości O,1 - 0,3 kg/m2 =1746,20
• Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego 0/8mm dla KR2 gr. 4cm (525-235)*5,50 + (30 + 70,84)*1,1 + (30 + 38,32)*0,25 = 1595,0 + 110,92+17,08 = 1 723
ODWODNIENIE
• Wymiana wpustu deszczowego ulicznego z kratą żeliwną na studniach betonowych D=500mm z pierścieniem i udrożnieniem przykanalika d=200 = 6
ROBOTY TOWARZYSZĄCE I WYKOŃCZENIOWE
• Regulacja urządzeń uzbrojenia podziemnego: - studnie kanalizacji sanitarnej z założeniem pierścieni odciążających szt. 4
2. Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowo – kosztorysowa, na która składają się:
a) Dokumentacja techniczna - załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia,
b) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia,
c) Przedmiar robót - załącznik nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 322870,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342784,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 322870,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290010189
7.3.3) Ulica: ul. Św. Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 322870,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2023-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |