Wyk. dokumentacji projektowej oraz realizacji na jej podstawie robót montażowych w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia trzech szlabanów dostawa z montażem trzech szlabanów elektromechanicznych
Akademia Łomżyńska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00473935
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00473935/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-02 14:08
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7dcf3ff-6827-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7181947148
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00473935 z dnia 2023-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyk. dokumentacji projektowej oraz realizacji na jej podstawie robót montażowych w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia trzech szlabanów dostawa z montażem trzech szlabanów elektromechanicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Łomżyńska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 451202740
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akademicka 14
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@al.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ansl.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ansl-edu.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyk. dokumentacji projektowej oraz realizacji na jej podstawie robót montażowych w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia trzech szlabanów dostawa z montażem trzech szlabanów elektromechanicznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7dcf3ff-6827-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00473935
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044820/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane do wykonania w budynku przy ul. Akademickiej 1 i 14
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00439306
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZp.2730.41.23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 142216,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz realizacji na jej podstawie robót montażowych w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia trzech szlabanów dostawa z montażem trzech szlabanów elektromechanicznych na wjeździe do parkingów przy ul. Akademicka 1 wraz z wykonaniem instalacji elektrycznej i sterującej. Postępowanie prowadzone jest w formule zaprojektuj i wybuduj. Zamierzenie budowlane, ma na celu stworzenie kompleksowego systemu kontroli dostępu poprzez montaż trzech szlabanów elektromechanicznych na wjeździe do parkingów. Projekt obejmuje nie tylko instalację fizyczną szlabanów, ale także kompleksową infrastrukturę elektryczną i sterującą niezbędną do zapewnienia ich sprawnego działania.
W ramach tych prac planowane jest zaprojektowanie i realizacja trasy kablowej, która umożliwi zasilanie i skomunikowanie szlabanów. Dodatkowo, opracowanie obejmuje szczegóły dotyczące rodzajów kabli użytych do zasilania i sterowania szlabanami, w tym kabli światłowodowych i kabli żelowanych. Zabezpieczenie przejść kablowych jest również uwzględnione w planie. W zakresie prac budowlanych przewidziano wykonanie fundamentów pod szlabany, obudowy na sterowniki oraz wykonanie trasy instalacji elektrycznej i sterującej. Montaż trzech szlabanów oraz rozbiórka i odtworzenie kostki brukowej do stanu pierwotnego. Prace te mają być przeprowadzone z dbałością o funkcjonalność, wydajność i bezpieczeństwo systemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164820,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164820,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164820,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-INSTAL Andrzej Jankowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 718 189 00 98
7.3.3) Ulica: ul. Fortecznej 2
7.3.4) Miejscowość: Piątnica Poduchowna
7.3.5) Kod pocztowy: 18-421
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164820,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-01-01| 2023-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |