Przebudowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 5625 w miejscowości Przysietnica
GMINA BRZOZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00474621
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00474621/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-03 08:48
- Lokalizacja
- Brzozów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32105745-6607-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6861556400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00474621 z dnia 2023-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 5625 w miejscowości Przysietnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1
1.5.2.) Miejscowość: Brzozów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 133061061
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@brzozow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://brzozow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32105745-6607-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 5625 w miejscowości Przysietnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32105745-6607-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00474621
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028729/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Przebudowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 5625 w miejscowości Przysietnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00432903
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.34.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88818,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zamówienia: Przebudowa drogi gminnej na dz. ewid. nr 5625 w miejscowości Przysietnica
Długość drogi - 180 mb
Szerokość drogi - 2,8 mb
Przepust rurowy - 5 mb – Ø 400 mm- 2 szt
W zakresie przedmiotu zamówienia przewiduje się dostosowanie geometrii i przebiegu niwelety do występujących warunków wysokościowych otaczającego terenu w powiązaniu z przyjętą konstrukcją nawierzchni. Przed przystąpieniem do profilowania podłoże powinno być oczyszczone ze wszelkich zanieczyszczeń. Po oczyszczeniu powierzchni podłoża należy sprawdzić, czy istniejące rzędne terenu umożliwiają uzyskanie po profilowaniu zaprojektowanych rzędnych podłoża. Podłoże (koryto) po wyprofilowaniu i zagęszczeniu powinno być utrzymywane w dobrym stanie.
W ramach profilowania istniejącego podłoża należy zlikwidować wszelkie przewyższenia na trasie w celu osiągnięcia pochylenia podłużnego „jednego znaku”. Mieszanka kruszywa powinna być rozkładana w warstwie o jednakowej grubości, przy pomocy układarki lub równiarki, z zachowaniem wymaganych spadków i rzędnych wysokościowych. Zaleca się, aby grubość pojedynczo układanej warstwy nie przekraczała
10 cm po zagęszczeniu.
Rozpoczęcie budowy następnej warstwy może nastąpić po odbiorze poprzedniej warstwy przez upoważnione osoby. Warstwę dolną podbudowy z kruszywa naturalnego po rozlokowaniu należy zagęścić mechanicznie do grubości 20 cm. Warstwę dolną podbudowy z kruszywa kamiennego po rozlokowaniu zagęścić mechanicznie do grubości 15 cm. Warstwę górną nawierzchni z kruszywa kamiennego po rozlokowaniu zagęścić mechanicznie do grubości 10 cm. Materiałem do wykonania wierzchniej warstwy z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie powinno być kruszywo łamane, uzyskane w wyniku przekruszenia surowca skalnego. W celu prawidłowego odwodnienia drogi zaleca się wykonanie spadku poprzecznego do rowu odwadniającego. Ma to na celu ujęcie wody opadowej z drogi do przyległego rowu.
Ponadto w ciągu drogi przyjęto wymianę 2 szt. uszkodzonych przepustów betonowych Ø 400 na rurę typu pragma Ø 400 wraz z robotami wykończeniowymi, wykonanie sączków poprzecznych z kruszywa o głębokości ułożenia 30 cm - 20mb. W ramach robót wykończeniowych zaleca się wykonanie plantowania powierzchni gruntu rodzimego kat. I-III.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105324,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105324,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105324,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jagielski Tobiasz Toby Tech
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861605015
7.3.3) Ulica: Blizne 648A
7.3.4) Miejscowość: Blizne
7.3.5) Kod pocztowy: 36-221
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105324,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |