Budowa sześciu odcinków oświetlenia drogowego na terenie miejscowości Babica, Czudec, Przedmieście Czudeckie, Pstrągowa i Wyżne

Gmina Czudec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00475001
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00475001/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-03 10:26
Lokalizacja
Czudec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c028ca7-5930-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8191565093
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA LIWOSZŚwierzowa Polska, PL · lot 0
376 500,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00475001 z dnia 2023-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sześciu odcinków oświetlenia drogowego na terenie miejscowości Babica, Czudec, Przedmieście Czudeckie, Pstrągowa i Wyżne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czudec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Starowiejska 6

1.5.2.) Miejscowość: Czudec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-120

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 71 72 137

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czudec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czudec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czudec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sześciu odcinków oświetlenia drogowego na terenie miejscowości Babica, Czudec, Przedmieście Czudeckie, Pstrągowa i Wyżne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c028ca7-5930-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00475001

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047860/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa sześciu odcinków oświetlenia drogowego na terenie miejscowości Babica, Czudec, Przedmieście Czudeckie, Pstrągowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00409524

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.23.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 333737,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie sześciu odcinków oświetlenia drogowego na terenie Gminy Czudec:
Odcinek 1: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia w miejscowości Babica, gm. Czudec (Babica Kolonia) – etap I”. Należy wykonać kablowy odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 137 m składający się z 4 szt. latarni oświetleniowych, od projektowanego słupa nr L1/2/WO do słupa nr L3/1/WO wraz z szafą sterującą SO.
Odcinek 2: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia w miejscowości Czudec, gm. Czudec (boczna ul. Strumykowej) – etap I”. Należy wykonać napowietrzny odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 46 m składający się z 1 szt. latarni oświetleniowych, od istniejącego słupa nr L8/9/WO do projektowanego słupa nr L9/9/WO.
Odcinek 3: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia drogowego w miejscowości Przedmieście Czudeckie „Wola” – etap II”. Należy wykonać kablowy odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 274 m składający się z 5 szt. latarni oświetleniowych, od istniejącego słupa nr L3/2/WO do słupa nr L8/2/WO.
Odcinek 4: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia w miejscowości Przedmieście Czudeckie „Wólka”, gm. Czudec”. Należy wykonać dwa kablowe odcinki oświetlenia drogowego o długości ok.520 m, składające się z 12 szt. latarni oświetleniowych od istniejącej latarni L6/2/WO do L11/2/WO, oraz od istniejącej latarni L3/2/WO do L18/2/WO.
Odcinek 5: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia w miejscowości Pstrągowa (Budzisz), gm. Czudec – etap I”. Należy wykonać napowietrzny odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 699 m składający się z 16 szt. latarni oświetleniowych, od istniejącego słupa nr L6/WO do słupa nr L22/WO.
Odcinek 6: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia drogowego w miejscowości Wyżne (Rzeki), gm. Czudec – etap II”. Należy wykonać kablowy odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 424 m oraz 7 szt. latarni oświetleniowych, składający z dwóch odcinków oświetleniowych: od istniejącej latarni L1/2/WO do L1/5/WO, oraz od istniejącej szafy SO zlokalizowanej przy latarni L1/2/WO do L3/3/WO.
2) Wykonawca w ramach zamówienia wykona konieczną przycinkę lub wycinkę drzew kolidujących z trasą oświetlenia, zamontuje zegary sterujące (zgodne z obecnie stosowanymi na terenie gminy), przygotuje komplet dokumentacji powykonawczej wymaganej zapisami prawa budowlanego, niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenia zakończenia budowy.
3) Przy wycenie robót objętych zamówieniem należy kierować się przedmiarami robót oraz projektem budowlanym w zakresie wynikającym z opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376500,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 376500,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376500,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. ALMAX Aneta Liwosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841419870

7.3.3) Ulica: ul. Szczepana 11

7.3.4) Miejscowość: Świerzowa Polska

7.3.5) Kod pocztowy: 38-457

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376500,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane