Badanie przez biegłego rewidenta rocznych sprawozdań finansowych za 2023 r. oraz 2024 r. sześciu Szpitali Klinicznych oraz Akademickiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Spółka z o.o.
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00475327
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-03 11:31
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340005301
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi księgowe i audytorskie
Wykonawcy
7 przyznanych
KPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
37 269 PLNKPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
38 253 PLNKPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
38 007 PLNKPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
39 975 PLNKPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
38 253 PLNKPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
38 253 PLNKPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
32 349 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.