Przebudowa dróg gminnych Małki-Pruszki oraz w miejscowości Chrzanowo

Gmina Rzewnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00105313
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00105313/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-14 12:34
Lokalizacja
Rzewnie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15fdc040-7abe-4870-ab50-78648c5d0baf
Identyfikator
7571450042
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105313 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych Małki-Pruszki oraz w miejscowości Chrzanowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzewnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Rzewnie

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-225

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297613409

1.5.8.) Numer faksu: 297613445

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugrzewnie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarzewnie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminarzewnie.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/191824

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych Małki-Pruszki oraz w miejscowości Chrzanowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15fdc040-7abe-4870-ab50-78648c5d0baf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105313

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035858/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa dróg gminnych Małki-Pruszki oraz w miejscowości Chrzanowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00058486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIROŚ.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące przebudowę drogi gminnej Małki-Pruszki odc. o dł. 2,740 oraz
przebudowę drogi gminnej w miejscowości Chrzanowo odc. o dł. 0,320km, w gminie Rzewnie.
Przedmiotem robót budowlanych jest przebudowa drogi gminnej nr 210801W w km 0+000 - 2+740 na terenie gminy
Rzewnie, polegająca na przebudowie jezdni i zjazdów na całym odcinku w/w drogi. Przedmiotowa droga zlokalizowana jest
na działkach o nr ewidencyjnych : Gmina Rzewnie, jednostka ewidencyjna Rzewnie, identyfikator działek 141108_2 – w
pasie drogowym drogi gminnej, która jest we władaniu Wójta Gminy Rzewnie, działki pasa drogowego o nr. Geod. 270
Obręb 0013/Małki; 181 Obręb 0011/Łasiewity; 67 Obręb 0021/Pruszki, Gmina Rzewnie, Powiat Makowski.
ZAKRES ROBÓT
- przebudowa drogi gminnej nr 210801W w zakresie:
• Poszerzenie istniejącej nawierzchni do szerokości 5,5m
• Wykonanie remontów częściowych istniejącej nawierzchni bitumicznej
• Wykonanie nowej nawierzchni poprzez warstwę wyrównawczą i warstwę ścieralną
• Regulacja istniejących urządzeń infrastruktury podziemnej (zawory, włazy itp.)
Zakres prac obejmujący przebudowę drogi gminnej w miejscowości Chrzanowo
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Chrzanowo w km 0+000,00 – 0+320,18 na terenie
gminy Rzewnie, polegającej na przebudowie jezdni i zjazdów na całym odcinku w/w drogi.
Przedmiotowa droga zlokalizowana jest na działkach o nr ewidencji
geodezyjnej: Gmina Rzewnie, jednostka ewidencyjna: Rzewnie; identyfikator działek
141108_2, działki pasa drogowego o nr geod. 281 i 100, Gmina Rzewnie, Powiat
Makowski. Droga rozpoczyna się włączeniem do drogi powiatowej nr 2135W
(włączenie do projektowanego ronda), natomiast kończy przy placu manewrowym na
terenie przemysłowym.
- przebudowa drogi gminnej w zakresie:
- poszerzenie istniejącej nawierzchni do szerokości 5,0m
- wykonanie remontów częściowych istniejącej nawierzchni
bitumicznej
- wykonanie korytek ściekowych betonowych ułatwiających
odprowadzenie wody na tereny zielone
- wykonanie nowej nawierzchni poprzez warstwę wyrównawczą
i warstwę ścieralną
- ulepszenie poboczy gruntowych kruszywem
- regulacja istniejących urządzeń infrastruktury podziemnej
(zawory, włazy itp.)
Szczegółowy zakres robót budowlanych został określony w załącznikach:
a) Załączniki nr 8a do SWZ – Przedmiary robót Małki – Pruszki
b) Załącznik nr 8b do SWZ – Przedmiar robót - Chrzanowo
c)Załączniki nr 9a do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru
Robót – Małki-Pruszki
d) Załączniki nr 9b do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót – Chrzanowo
e) Załącznik nr 10a do SWZ – Dokumentacja techniczna – Małki - Pruszki
f) Załącznik nr 10b do SWZ – Dokumentacja techniczna – Chrzanowo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę ,jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2542590,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3952659,04 PLN

2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane