Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach

GMINA SŁUBICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00105375
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00105375/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-14 12:44
Lokalizacja
Słubice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c98b362-509f-452e-999f-5b9f3b5d2573
Identyfikator
5980005172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie szatniRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

T1 C SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
1 047 166,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105375 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUBICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966792

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Słubice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slubice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slubice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/slubice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c98b362-509f-452e-999f-5b9f3b5d2573

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105375

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670656

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.45.2024.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce i budowie szatni przy boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach na działce nr ewid. 582/1 obręb 1 Słubice, Słubice-miasto i obejmuje:
- rozbiórkę istniejącego budynku szatni,
- budowę nowego budynku szatni wraz z zadaszeniem z panelami fotowoltaicznymi oraz z węzłem sanitarnym i elektryką,
- wykonanie nowego utwardzenia, schodów, podestów i pochylni prowadzącej do szatni
- budowę zadaszonej trybuny.
2. Wykonawca jest zobowiązany do uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie. Pozwolenie na użytkowanie oznacza obowiązek uzyskania przez Wykonawcę na podstawie udzielonych przez Zamawiającego pełnomocnictw oraz na podstawie dokumentacji uzyskanej i przygotowanej przez wykonawcę, decyzji pozwolenia na użytkowanie obiektu, który powstanie wskutek wykonania przedmiotu umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ.
4. Wynagrodzenie określone w postępowaniu jest wynagrodzeniem ryczałtowym tj.: obejmuje wynagrodzenie za kompleksowe wykonanie przedmiotu zamówienia, w tym wszelkie koszty związane z jego realizacją.
5. Zamówienie nie jest podzielone na części. Jest to zamówienie o charakterze jednorodnym o wartości poniżej progów unijnych.
6. Zadanie realizowane jest w ramach dofinansowania zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w Ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko-Orlik 2012”-Edycja 2024.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212230-7 - Instalowanie szatni

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1047166,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1315102,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1047166,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: T1 C Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943211022

7.3.3) Ulica: ul. Ibn Siny Awicenny 14

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-611

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1047166,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane