Budowa kompleksu wodno – rekreacyjnego w Gniewczynie

Gmina Tryńcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00475960
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00475960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-03 13:33
Lokalizacja
Tryńcza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50074b0e-45e0-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7941691460
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynieryjneUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneSprzęt i aparatura elektrycznaUrządzenia monitorowania ruchuUsługi ogrodniczeKolektory słoneczne do produkcji ciepłaSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK KURPIELTyniowice 66, PL · lot 0
10 350 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00475960 z dnia 2023-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kompleksu wodno – rekreacyjnego w Gniewczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tryńcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 37-204 Tryńcza 127

1.5.2.) Miejscowość: Tryńcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@tryncza.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tryncza.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50074b0e-45e0-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kompleksu wodno – rekreacyjnego w Gniewczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50074b0e-45e0-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00475960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047201/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kompleksu wodno-rekreacyjnego w Gniewczynie Łańcuckiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00372374

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UIB.271.24.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 11685935,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie kompleksu wodno-rekreacyjnego w Gniewczynie oraz pełnienie nadzoru autorskiego – ETAP I.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. sporządzenie, w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy, kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę,
2. wykonanie zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, spe­cyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicz­nej i sztuki budowlanej oraz zasadami i warunkami bhp I ETAPU robót budowlanych,
3. sprawowanie nadzoru autorskiego.
UWAGA! Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- w zakresie prac projektowych – wykonie całej kompletnej dokumentacji projektowej objętej PFU wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę (zał. Nr 1 do SWZ)
- w zakresie robót budowlanych – wykonanie prac tylko w zakresie ETAPU I robót (zał. nr 1a do SWZ).
4. Wykonawca zobowiązany jest przy wykonywaniu przedmiotowych dokumentacji do zachowania przepisów ustaw Pzp. Przedmiotowa dokumentacja będzie stanowiła opis przedmiotu zamówienia robót budowlanych. W związku z tym Wykonawca zwróci szczególną uwagę na zapisy art. 99 ustawy Pzp, który określa, że przedmiotu zamówienia nie można opisywać przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Przedmiot zamówienia można opisać przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważny". Jeżeli przedmiot zamówienia został opisany w sposób, o którym mowa w zdaniu powyżej, należy wskazać w opisie przedmiotu zamówienia kryteria stosowane w celu oceny równoważności.
5. Wykonawca zobowiązany jest przy wykonywaniu przedmiotowych dokumentacji uwzględnić wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

34970000-7 - Urządzenia monitorowania ruchu

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10350000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26801002,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10350000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Stolarsko-Budowlane Marek Kurpiel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 792-166-52-58

7.3.3) Ulica: Tyniowice 66

7.3.4) Miejscowość: Roźwienica

7.3.5) Kod pocztowy: 37-565

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10350000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane