Zaprojektowanie i wykonanie miejsca odpoczynku rowerzystów przy drodze rowerowej w Rościęcinie
GMINA KOŁOBRZEG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00476235
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00476235/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-03 14:22
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-314f1d47-629d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6711787463
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00476235 z dnia 2023-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie miejsca odpoczynku rowerzystów przy drodze rowerowej w Rościęcinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŁOBRZEG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920713
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebiatowska 48A
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-kolobrzeg.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie miejsca odpoczynku rowerzystów przy drodze rowerowej w Rościęcinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-314f1d47-629d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00476235
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00073677/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Zaprojektowanie i wykonanie miejsca odpoczynku rowerzystów przy drodze rowerowej w Rościęcinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00427152
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu poprzez budowę miejsca odpoczynku rowerzystów przy drodze rowerowej w Rościęcinie. Zamówienie jest realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres zamówienia obejmuje opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego MOP Rościęcino oraz wykonanie robót budowalnych polegających na utwardzeniu terenu oraz posadowienie elementów małej architektury: wiata rwerowa, ława, drewniane siedziska, stojaki na rowery, lampy oświetlenia punktowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2023-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |