Remont drogi wojewódzkiej Nr 658 wraz z ciągiem pieszo-rowerowym na odcinku Olchowicze-Homoty. Etap II - remont ciągu pieszo-rowerowego w km 0+000-0+420 strona prawa.
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00476806
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00476806/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-06 08:28
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-414fc8bb-7a3f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5422542016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00476806 z dnia 2023-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi wojewódzkiej Nr 658 wraz z ciągiem pieszo-rowerowym na odcinku Olchowicze-Homoty. Etap II - remont ciągu pieszo-rowerowego w km 0+000-0+420 strona prawa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667863
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Elewatorska 6
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-620
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.si.zamowienia@pzdw.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pzdw.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdw.logintrade.net/zapytania_email,145394,1f2442b2d270a848fd35ae9ebef250a9.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami wojewódzkimi.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi wojewódzkiej Nr 658 wraz z ciągiem pieszo-rowerowym na odcinku Olchowicze-Homoty. Etap II - remont ciągu pieszo-rowerowego w km 0+000-0+420 strona prawa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-414fc8bb-7a3f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00476806
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00004030/33/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.55 Remont drogi wojewódzkiej Nr 658 wraz z ciągiem pieszo - rowerowym na odcinku Olchowicze - Homoty. Etap II - remont ciągu pieszo - rowerowego w km 0+000 - 0+420 strona prawa.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Konieczne jest udzielenie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Pzp (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.), ponieważ ogłoszone postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym na ww. zadanie (z dnia 26.09.2023r.), zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ww. ustawy z uwagi na fakt , iż nie złożono żadnej oferty.
Nawierzchnia drogi wojewódzkiej nr 658 na odcinku od km 0+000 do km 0+420 jest w złym stanie technicznym. Liczne deformacje, koleiny i spękania uniemożliwiają właściwe odprowadzenie wody opadowej, co skutkuje ciągłą degradacją zarówno nawierzchni bitumicznej jak i poboczy gruntowych. Ścinka poboczy i remont ciągu pieszo-rowerowego poprawi powierzchniowy spływ wód oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowników drogi.
Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego oraz z uwagi na to, że pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione, celowe jest udzielenie zamówienia z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: https://pzdw.logintrade.net/zapytania_email,141623,4eb5ded3da7ef180afadd6b54cd58013.html
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RDW.SI.2511.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi wojewódzkiej Nr 658 wraz z ciągiem pieszo-rowerowym na odcinku Olchowicze-Homoty. Etap II - remont ciągu pieszo-rowerowego w km 0+000-0+420 strona prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaproszony Wykonawca nie stawił się na negocjacje.| 2023-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |